Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam problem z korzystaniem z "telefonu stacjonarnego"


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Mam problem z korzystaniem z "telefonu stacjonarnego"

Mam problem z korzystaniem z "telefonu stacjonarnego" w Orange światłowód.... Ja doskonale słyszę , działa też przełączanie numerów gdy taka opcja jest wymagana, ale po połączeniu „adresaci z urzędów w Lublinie” zachowuję się jak gdyby mnie zupełnie nie słyszeli. Korzystam z sekretarki Connex MT-200 ( dwudziestoletniej ) ale była i jest już w niej opcja przełączania cyt. Tone/Pulse . Czy problemem jest tylko wiekowa sekretarka czy też jakość tego dodatkowego "telefonu stacjonarnego" a może problemem jest rozpoznawanie numerów "telefonu stacjonarnego w Orange" w lubelskich urzędach? To jest prawnie tylko jakiś pewnie dodatek do światłowodu i TV w Orange, tym bardziej że nawet nie ma uporządkowanej Informacji o tych Kodach , wprawdzie odnalazłem ale zupełnie jeszcze pod inną nazwą. Aha, tymi kodami mam wklepaną blokadę numerów ukrytych i jeszcze jakąś drugą opcję. Ale dzięki temu ustały nachalne „reklamy” ( domniemam że to były jedynie nachalne reklamy ). Co proponujecie – pytanie jest do wszystkich użytkowników ale też merytorycznych administratorów naszego forum. 

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Mam problem z korzystaniem z "telefonu stacjonarnego"

Najlepiej wykonać test krzyżowy. Pożycz od sąsiadów lub znajomych inny aparat. Na odległość nic nie poradzimy.