Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Livebox 2.0 Port Forwarding


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Livebox 2.0 Port Forwarding

Próbowałem wszystkiego i nic (prawie) nie pomaga. https://imgur.com/a/XRZfJ3Z  
UPnP wyłączone. DMZ też próbowałem. Firewall nie ma znaczenia czy stoi czy nie. Jakimś dziwnym trafem działa Port Forward Network Utilities ale tylko część odpowiedzialna za sprawdzanie czy dany port działa. Ta, która ma odblokowywać porty nie. Niestety dany port jest otwarty tylko gdy okno programu jest otwarte i port zostaje zamknięty od razu, gdy je zamknę lub sprawdzę kolejny port. Wymieniłem router na nowy i po tylu latach miałem nadzieję, że to pomoże. Obecnie Livebox 2.0. 
Jakieś pomysły jak odtworzyć na stałe działanie tego checkera?

7 ODPOW. 7

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Livebox 2.0 Port Forwarding

tu masz w linku instrukcję poczytaj może coś źle wykonujesz  
https://www.orange.pl/kid,4002313550,id,4002317333,title,Livebox-20-przekierowanie-portow,helparticl...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Livebox 2.0 Port Forwarding

Tak według tego linka robiłem. (:


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Livebox 2.0 Port Forwarding

@Qxooli tu by się przydała wiedza internetowa  @Piotrekk85  może też urządzenie nie jest kompatybilne  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Livebox 2.0 Port Forwarding

Niestety nie pomogę

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 25
  • 3

Livebox 2.0 Port Forwarding

@Qxooli

1. Możliwe że DDNS nie działa prawidłowo - spróbuj się połączyć wpisując adres IP zamiast domeny.

2. Możliwe też że zapora sieciowa w Windowsie blokuje połączenia przychodzące - wyłącz na chwilę zaporę by sprawdzić czy ona powoduje problem. 

 

Jeśli by się okazało że źródłem problemu jest zapora sieciowa, to uruchom powershella z uprawnieniami administratora i wpisz:

New-NetFirewallRule -DisplayName "Allow HTTP" -Protocol "TCP" -LocalPort 80,443 -Direction Inbound -Action Allow -Enabled True

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Livebox 2.0 Port Forwarding

O zaporze pisalem, że nie ma znaczenia. Moim celem jest jedynie odblokowanie portów 80, 443, 6112, 6600. Nic więcej. 

Anonim

Nie dotyczy

Livebox 2.0 Port Forwarding

@Qxooli  Livebox i FunBox ma część usług zdalnie zarządzanych, więc może dlatego nie trzyma konfiguracji, lub jakiś bug jest, jest opcja podłączenia innego routera (zamiast Livebox) z wolnego rynku, wtedy nie będzie problemów.