Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kontakt w sprawie dostępności usługi


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kontakt w sprawie dostępności usługi

Dzień dobry.

 

Mam pytanie - zauważyłem, że przy mojej kamienicy w studzienkach Orange kładą światłowody. Aktualnie posiadam umowę o internet z innym dostawcą - ale z chęcią przeszedł bym na światłowód. I tu moje pytanie - gdzie mógłbym się dowiedzieć, czy pod moim adresem zamierzają uruchomić światłowód i jaka byłaby przybliżona data? Czy są w internecie jakieś plany, np. ulic, na których będzie dostępna usługa? Czy jednak nie ma możliwości uzyskania takiej informacji i pozostaje mi czekać X miesięcy/lat?

 

Bo nie ukrywam,chciałbym się dowiedzieć wcześniej, czy będę miał możliwość skorzystania z usługi, zanim przedłużę umowę z obecnym operatorem.

 

PS. Pierwsze, co przyszło mi do głowy to infolinia "ogólna" - ale jak to zwykle bywa, nigdy nic nie wiedzą. Chyba, że jest jakiś numer, gdzie takich informacji mi udzielą.

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Kontakt w sprawie dostępności usługi

Jeśli na infolinii nic nie wiedzą, to zwykle znak że w ciągu 1-2 miesięcy światłowód (dla klientów) nie będzie dostępny. Orange kładzie światłowody również w innych celach np. do masztów telefonii komórkowej. Być może tez to inna firma korzysta z kanalizacji Orange.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kontakt w sprawie dostępności usługi

Na bok/salon/activ dowiesz się jedynie o planach na najbliższe 3 miesiace.

Nie ma dedykowanej infolinii dla klientów na ten temat.

 

Na dzień dzisiejszy zapytaj w pierwszej kolejności czy Twój administrator budynku podpisał umowę z orange na modernizację sieci.