Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konsultantom nie można wierzyć - żądajcie potwierdzenia mailem !


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 8
  • 0

Konsultantom nie można wierzyć - żądajcie potwierdzenia mailem !

Długo milczałem bo nie chciałem pisać zanim uzgodnione rozwiązania nie zostaną zrealizowane. I tak udało się podpisać aneks do umowy na neostradę w salonie i dzieki niemu wróciłem do neostrady  80 Mb/s w geopromocji. Jak mnie zapewniają konsultanci została wystawiona stosowna korekta do faktury ale podobno zostanie rozliczona dopiero przy następnym okresie rozliczeniowym. Muszę więc udać się do banku, zablokować polecenie zapłaty i zrobić przelew tylko na róznicę. Inaczej system ściągnie cała należnośc z mojego konta. Przez wiele lat korzystałem z polecenia zapłaty, działało calkiem dobrze ale widać że lepiej jednak mieć finanse pod kontrolą bo z jakiś przyczym ponoć nie da się Orange samodzielnie skorygować płatności na czas. Tak jak wczwsniej pisałem zrezygnowałem z dobijania się o promocyjny sim, zamówiłem dodatkowy abonament komórkowy i mam nadzieję że teraz czeka mnie tylko spokojne - przynajmniej przez dwa lata - korzystanie z usług. 

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Konsultantom nie można wierzyć - żądajcie potwierdzenia mailem !

Niestety korekty za usługi stacjonarne są wystawiane po zakończeniu cyklu rozliczeniowego 😕

Poza tym polecenie zapłaty mimo korekty i tak pobiera pełną kwotę faktury (w każdym banku i w każdej firmie co oferuje takie płatności)....

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 8
  • 0

Konsultantom nie można wierzyć - żądajcie potwierdzenia mailem !

W banku można w łatwy sposób zlikwidować polecenie zapłaty i dać stałe zlecenie na konkretną kwote jeżeli jest to np. sama Neostrada bo płatność jest na stałym poziomie albo można zawiesić polecenie zapłaty na jeden cykl rozliczeniowy. Oczywiście trzeba pamiętać aby zrobić zlecenie na róznicę w płatnościach pomiędzy fakturą a jej korektą. I tak zrobiłem.