Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Konfiguracja modemu Funbox


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Konfiguracja modemu Funbox

Witam. Mój problem polega na tym, że chcąc skonfigurować modem Funbox i wpisując poprawny login i hasło które dostałem na sms, mam błąd uwierzytelniania. Jakieś pomysły?

11 ODPOW. 11

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Konfiguracja modemu Funbox

a wpisujesz zgodnie z wielkością znaków?
nie resetowałeś w ostatnim czasie kilka razy hasła?

obecnie po resecie Funboxa do ustawień fabrycznych powinieneś dostać automatycznie dane logowania na router (o ile usługa na łączu działa prawidłowo)

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konfiguracja modemu Funbox

Sprawdź czy login i.haslo są wpisywane poprawnie ( wielkość znaków tez ma znaczenie) jeżeli jest wszystko ok przywrócić router do ustawień fabrycznych. Wtedy po wejściu na stronę konfiguracji powinien się podstawić login: rejestracja@.... Wtedy kasujemy wszystko i wprowadź swoje dane.logowania. Jak nie pomoże to na infolinii zresetuja hasło.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Konfiguracja modemu Funbox

Tak, musiałem zresetować funboxa, natomiast nowych danych do logowania nie ma.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Konfiguracja modemu Funbox

Spróbuj tym co.masz... Jak nie to infolinia
Anonim

Nie dotyczy

Konfiguracja modemu Funbox


sobota99 napisał(-a):

Tak, musiałem zresetować funboxa, natomiast nowych danych do logowania nie ma.


@sobota99 Zobacz jak to zrobic http://www.orange.pl/kid,4004241979,id,4004242580,title,Jak-odzyskac-login-i-haslo-do-Neostrady,help...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Konfiguracja modemu Funbox

Niestety nic. Żeby być precyzyjnym o co chodzi wklejam.


Bez tytułu.png

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Konfiguracja modemu Funbox

Konfigurację robisz poprzez kabel czy po wifi? 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Konfiguracja modemu Funbox

Wifi, pamiętam, że przy montowaniu panowie też tak robili.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Konfiguracja modemu Funbox

Nie jestem technikiem, ale opierając się na swoich doświadczeniach, takie rzeczy jak restart i konfigurację robiłem poprzez kabel. Dokładne wpisanie loginu z umowy (zwróć uwagę na odpowiednią umowę, ponieważ ja miałem błędy, kiedy pokręciłem nową umowę ze starą) i reset hasła u mnie działały bez zarzutu (funbox 2.0). Później tylko "wywalenie" dopisku z loginu "ipv6"(problemy z TV i połączeniami laptopa przez ipv6) i wszystko chodzi jak powinno. Przejrzyj jeszcze poprawność połączeń przewodów, zrób mały restart modem poprzez wyłącz/włącz poprzez włącznik. Jeśli to wszystko, co było proponowane powyżej, jak i przez kolegów nie pomoże, trzeba będzie zgłosić reklamację na orange on line, lub poprzez BOK...