Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak złożyć reklamację na blokowanie ruchu i usług w Neostradzie?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Jak złożyć reklamację na blokowanie ruchu i usług w Neostradzie?

Dzień dobry,

 

Próbuję złożyć reklamację na blokowanie ruchu przez Orange - przez 2 miesiące działały mi dobrze usługi typu SIP, WebRTC i na przykład rozmowy głosowe na Telegramie - od ostatniego tygodnia i to jest przyblokowane. 

 

Próbowałem się dogadać z BOK, ale Pan się dość ostro wburzył (trochę nieprofesjonalnie i zupełnie bez potrzeby) i powiedział mi że moja usługa generalnie działa i że takim poziomem detali to on się nie zajmuje. No trudno. Mam iść pisać na forum, gdzie są eksperci do odpowiedzi, więc piszę tutaj 🙂

 

A więc, jeśli są tutaj jacyś eksperci z Orange - jaka jest procedura reklamacyjna w waszej firmie ? Uprzedzę również supportowy ping pong - sprzęt i ustawienia były testowane na drugim ISP, i u nich całość ruchu działa bezbłędnie. 

 

Pozdrawiam gorąco

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Jak złożyć reklamację na blokowanie ruchu i usług w Neostradzie?

Dzięki @Piotrekk85 ale to też juz było próbowane. Login mam bez_ochrony- i jest to samo. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Jak złożyć reklamację na blokowanie ruchu i usług w Neostradzie?

Wracając jeszcze do pytania z pierwszego wpisu, jeśli chcesz złożyć rezygnację - przygotuj sobie tekst, połącz się na czacie, wklej doradcy i nie dyskutuj więcej - oczekuj wyprowadzenia reklamacji wg Twojej treści. Na koniec poproś o numer sprawy/zgłoszenia.

Obstawiam jednak że to jakiś problem u Ciebie. Korzystam z telegram na Androidzie przez wifi w pracy na internecie Orange i nie mam problemu. A próbowałeś dopisujac lub usuwając ipv6 z loginu neo czy jest różnica?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Jak złożyć reklamację na blokowanie ruchu i usług w Neostradzie?

To nie jest problem tylko u mnie, bo sprawdzaliśmy kolejne neo 2 ulice dalej w mojej okolicy i było podobnie. Ja chcę tylko opartego na danych rozwiązania problemu albo odpowiedzi na to dlaczego tak jest ? 😄 

 

"jeśli chcesz złożyć rezygnację - przygotuj sobie tekst, połącz się na czacie, wklej doradcy i nie dyskutuj więce" - to tak się u was rozwiązuje sprawy ? 

 

"Korzystam z telegram na Androidzie przez wifi w pracy na internecie Orange i nie mam problemu." - z tego co wiem w orange dla firm takie rzeczy nie są stosowane

 

Całość jest przełączona na ipv4 i jest to samo. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Jak złożyć reklamację na blokowanie ruchu i usług w Neostradzie?

U Was? Ja nie pracuje w Orange. Tu nikt Ci z Orange od zaplecza nie sprawdzi. To też może być blokada na pulę adresów ip. Jeśli ktoś wykonywał ataki ddos właściciel serwisów mógł zablokować dostęp na co żaden operator nie ma wpływu.