Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 0

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@slav72 odrazu jak podłączą internet napiszę co i jak😀


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 0

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@slav72  no właśnie przyjeżdżali Technicy i powiedzieli że nie mogą mnie podłańczyć bo jak powiedzieli niema mojego adresu w projekcie😓 i zostałem bez internetu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@n1xX  widzisz, niestety miałem rację pisząc w tym wątku  Problem podłączeniem z Orange Swiatłowód - Nasz Orange

a konsultant przyjmując zamówienie się mylił co do tego że wystarczy zmienić numer w adresie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@n1xX  najwidoczniej sieć na Twojej ulicy powstała z POPC i są określone limity liczby połączeń, niestety ☹️


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@n1xX pozostaje wypełnienie deklaracji o przyłączeniu, napisanie do zespołu POPC z akcesem przyłączenia posesji w ramach dorejonizowania, oraz wysłanie takiego samego pisma do Skierniewic z tą samą prośbą. Takie rzeczy mają miejsce i takie działanie odnosi skutek, gdyż nie wszyscy ujęci w projekcie korzystają z niego, a i sam projekt jest robiony z rezerwą operatorską. Naprawdę masz szansę i to duże . Nie daj czekać urzędnikom.....


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@n1xX  próbuj tego co radzi @agat13 , na pewno mają jakieś rezerwy, nie mogą przecież zamykać projektu na sztywno 1:1.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 53
  • 0

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@slav72 właśnie wszedłem na strone https://capap.gugik.gov.pl/mapa/cppc/CPPC-internet/ i zobaczylem że nie pokazuje że moje część domu to 3A, a sanm adres jest w "realizacji" 

12312434.png


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@n1xX  a tu pokazuje coś takiego 

slav72_0-1617218573916.png

to może pójdź tym tropem i zamów rozmowę, skoro tak się wyświetla


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

Pokazuje że Dojazdowa 3 ma światłowód. Natomiast 3A w trakcie realizacji. Na mapie 3A to dom stojący wyżej a nie kółko które zakreśliłeś. Jeśli jest problem z numeracją to powinno to być dawno wyprostowane w Urzędzie Miasta bo teraz będą problemy z każdą sprawą nie tylko ze światłowodem. Nie mogą być dwie różne posesje z tym samym numerem jak ma to miejsca teraz.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jak wygłąda instalacja Światłowodu w domu jednorodzinnym

@marder  trochę Ciebie naprowadzę, 3 i 3A to ten sam dom tyle że podzielony i mieszkają w nim dwie obce rodziny, a teraz wyjaśnienie pod 3 jest doprowadzony światłowód, a kolega @n1xX  chciał u siebie też łącze i konsultant na infolinii zaproponował takie rozwiązanie że wpisze 3A, jak przyjadą technicy to mają poprawić na 3 lecz nic z tego nie wyszło bo monterzy jak przyjechali i zobaczyli sytuację to stwierdzili że się nie da. Dlatego tak to wygląda na zrzucie który przedstawiłem, a kolega @n1xX  ciągle jest bez łącza, ot i cała historyja.