Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

Anonim

Nie dotyczy

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

Bo ja wiem - kilka kilkanaście dziennie.
Czasem tak ok. 2-3 razy w miesiącu latem częściej mam potrzebę rozesłania/pobrania fotek - jest tego sporo bo za każdym razem ok. 150 szt w pełnej rozdzielczości czyli po 3 MB każda.

 EDIT:
No ale wtedy przy tych prędkościach to idzie to to całą noc


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

Po przeanalizowaniu twojej sytuacji.Polecam ci abyś zrezygnował z Neostrady,ponieważ szybsze transfer osiągniesz na LTE.Polecam ci pakiet Internet domowy 4G,który kosztuje 69,99 zł.Masz wtedy 250 gb w strefie domowej a poza nią 100 GB.W tej ofercie jest darmowy transfer danych w godz: 0:00 - 8:00.Tutaj masz link do strony https://www.orange.pl/internet-mobilny-indywidualny.phtml#chcenowynumer

Proszę oznacz rozwiązanie tematu i uwzględnij moją odpowiedź jako najlepszą.To daje mi dodatkowe punkty i satysfakcje.

Anonim

Nie dotyczy

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

He he he No ale to nadal jest Orange a ta firma straciła już u mnie wiarygodność - poszukam raczej innej firmy, tylko dotrwam do końca umowy.
Jest tylko jedno ale .... tu u nas na wsi w górach trudno o dobry odbiór GSM i nadal jest wiele białych plam.

Dzięki za poradę

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

Jeśli chodzi o mnie, to wykorzystuję baaardzo dużo transferu, z uwagi na to, że dużo ściągam, bo głównie do tego, służy mi internet.Z ostatnich 30 dni, pokazuje mi 512 GB.Podłączyłem sobie 2 godziny temu kabel ethernetowy, zamiast wifi, żeby sprawdzić, czy prędkość się nie poprawi (nie poprawiła się) i na samym tym podłączeniu, już nastukało ponad 5 GB.Nie było mnie chwilę w domu i włączyłem sobie z ciekawości internet w telefonie.Tym razem, złapało chyba lepszą sieć, bo wyskoczyła mi ikonka H+.w każdym razie, wszedłem na forum, na google i już mi nastukało 200 mb.W ****** z takim interesem, jak mam cały czas nałożony kaganiec i muszę się pilnować.Całe to LTE, to dobre jest dla kogoś, kto sobie wchodzi tylko mejla sprawdzić i coś na szybko w google, nic więcej.Ja potrzebuję szybkiego, nielimitowanego internetu.Takich ludzi, skazanych na neostradę, jest bardzo dużo, a światłowód, to nie prędko będzie wszędzie, trzeba poczekać jeszcze troszkę.

Anonim

Nie dotyczy

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

i tak oto znowu wracamy do normalności:
test ppp.png


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 1
  • 0

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

No to masz trochę mniej, niż ja, bo ja teraz aktualnie,  4,5 MB/s, ale to już godziny wieczorne i zapewne każdy siedzi.Ale i tak już mi nie osiąga tych lekko ponad 6 MB/s, co do niedawna, było normą, przynajmniej w dzień i w godzinach nocnych.Ostatnio sobie sprawdzałem o 3.00 w nocy, nic nie ściągałem, ani nic, a wyskoczyło 3 MB/s, więc bez rewelacji.

Anonim

Nie dotyczy

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.


keruj_jp napisał(-a):

i tak oto znowu wracamy do normalności:
test ppp.png

 

Z tego co było przedstawione to dla tego tłumienia prędkość nie powinna spadać poniżej 8Mb/s.

 

Bez tytułu25.png

 

Jak dla mnie to naprawa jest wykonana mało skutecznie.


 

Anonim

Nie dotyczy

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

Ja się nie znam - dla mnie ma działać a działa tak sobie - czasem działa, a czasem nie działa.
Dzisiaj np. wiem czemu nie mogę obejrzeć kamerek na stokach, więc muszę jechać sprawdzić samemu bo to coś zwane internetem u mnie nie działa.
CIEKAWE ZA CO JA IM PŁACĘ
I co???? Znowu dzwonienie - opłata za połączenia z infolinią to miesięcznie ok 15 zł - znowu przyjedzie jakiś pan i powie, że mam złe kable a następnie orange obciąży mnie kosztami bezzasadnego wezwania serwisu.

TESTTTT.png

Anonim

Nie dotyczy

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.

@AnonimMożesz zgłosić to przez konto Mój Orange.

Edit nikt ciebie nie może obciążyć kosztami za problem po stronie Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Jak to wreszcie jest z tą szybkością internetu.


vdsl2 napisał(-a):

@keruj_jpMożesz zgłosić to przez konto Mój Orange.


No raczej nie za bardzo mogę,
- po pierwsze na mój orange wywala mnie wiecznie do jakiejś nowej strony i kolejnego już czwartego logowania do jednego portalu - JAKAŚ TRAGEDIA OGÓLNO ŚWIATOWA
- po drugie w nowej formule moje orange nie ma formularza reklamacyjnego,

- po trzecie właśnie jestem w sporze z nimi za obciążenie mnie dodatkowymi kosztami bezzasadnego wezwania serwisu.

- po czwarte nie mam tyle zdrowia by się szarpać z ........................... (cenzura) firmą i jej pracownikami.

 

Miłego dnia życzę ja odpadam,

 

EDIT:
Rekord pobity:
Rekord pobity.png