Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 0
  • 0

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

Chce sie skontaktowac porpzez email z helpdesk Orange w kwesti internetu. Jak to zrobic ?

Na ich stronie jest taki bałagan ze nie moge znalesc zadnej zakładki, odnosnika zeby wystosunkowac do nich mejla z zapytaniem. Dzwonic nie chce, bo odbierze pewnie jakis mało kompetentny konsultant, a mam pytacznie dośc techniczne.

 

Wczoraj instalowali mi Supernową 300/30 na 12 miesiecy za 89zł. W niej jest zmienne IP

Instalatorzy powiedzieli ze stałe IP mogłem miec w opcji "biznes pakiet dla małych i srednich firm". Owszem tak jest, ale w Neostradzie 10 i 80mbit. W opcji 300 nie ma wzmianki o mozliwosci wykupienia uslugi ze stałym IP.

Stad pytanie, jest taka mozliwosc ? Jaka opłata ? Czy mógłbym wybrac taką opcję pomimo iz jestem osoba prywatną ?

33 ODPOW. 33

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?


antaro napisał(-a):

Chce sie skontaktowac porpzez email z helpdesk Orange w kwesti internetu. Jak to zrobic ?

Na ich stronie jest taki bałagan ze nie moge znalesc zadnej zakładki, odnosnika zeby wystosunkowac do nich mejla z zapytaniem. Dzwonic nie chce, bo odbierze pewnie jakis mało kompetentny konsultant, a mam pytacznie dośc techniczne.

 

Wczoraj instalowali mi Supernową 300/30 na 12 miesiecy za 89zł. W niej jest zmienne IP

Instalatorzy powiedzieli ze stałe IP mogłem miec w opcji "biznes pakiet dla małych i srednich firm". Owszem tak jest, ale w Neostradzie 10 i 80mbit. W opcji 300 nie ma wzmianki o mozliwosci wykupienia uslugi ze stałym IP.

Stad pytanie, jest taka mozliwosc ? Jaka opłata ? Czy mógłbym wybrac taką opcję pomimo iz jestem osoba prywatną ?


@antaro Jeśli chodzi o kwestie z ostatniego akapitu, to wydaje mnie się że jedynym kanałem jest kontakt z obsługą klienta - przez telefon zawsze można poprosićo przełączenie do innego działu, jeżeli uznacie że osoba z którą rozmawiasz jest komptentna w innym dziale... (uznacie - bo do tego wniosku musicie dojść wspólnie). Z tego co piszesz  czego oczekujesz, sądzę, że dział techniczny nie jest odpowiedni, bo raczej nie ma w kompetencji decyzji o możliwości zawarcia umowy o świadczenie takich czy innych usług, cennika za daną usługę...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

Obecnie nie ma adres e-mail do obsługi usług stacjonarnych. Zadzwoń na 510100100 (jeśli masz ofertę indywidualną) lub 510600600 (jeśli dla firm). Ew. zrób zgłoszenie przez Mój Orange.

Na dziś dla światłowodu nie ma ofert ze stałym IP.



Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

Acha, to dobrze wiedziec.

Czyli niezaleznie czy 300 dla osoby prywatnej czy dla biznesu, IP i tak zmienne ?

Tylko Neo 10/80 ma stałę IP ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

Na dziś.

Może w przyszłości pojawi się również opcja dla światłowodu. Ale kiedy pewnie nikt tu Ci nie powie.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

Stałe IP jest dla Neostrady Biznes, nie dla Neostrady.
To są różne oferty.

Jeśli podpisałeś usługę na osobę prywatną - to raczej nie zmienisz ją w takiej opcji wprost.

W niektórych salonach (te dawne TP SA) lub poprzez niektórych przedstawicieli handlowych (na infolinii nie wiem czy jest dostępne) jest możliwość podpisania umowy na Neostradę Biznes bez nipu/regon.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

Orange nie dopasowywuje usług dla klientów, tzn bierz co jest. Nie ma mozliwościżeby podeszli do Twojej sprawy indywidualnie i właczyli stałe IP. To nie jest ten rodzaj firmy. Nie ma zadnego "na razie nie ma", za to jest "nie ma". Nie sugeruj się tym że moze kiedyś wprowadzą, bo się nie doczekasz. Jeśli Ci na tym zalezy, to zmień operatora/wykup usługę dla firm.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

To zależy od klienta.
Dla dużych firm i korporacji - mówisz masz.

Dla osób prywatnych/klientów indywidualnych zostaje PR 🙂
Ale przeliczcie sumę dwu letnich opłat za neostradę na FTTH - 69 *24 =1656 zł.
Na miedzi ADSL 24*39,90 = 957,60 .
A niektórzy oczekują inwestycji/usług, które nigdy się nie zwrócą....

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

Tak, masz rację. Płacisz dużo, możesz oczekiwać indywidualnego podejścia. Zgodnie z tym można powiedzieć, ze Orange nie podchodzi do klientów indywidualnych "indywidualnie". Jest sporo firm, które podchodzą bardzo indywidualnie. Osobiscie miałem doczynienia z firmą która w razie problemów poza swoimi łączami nie miała problemu żeby przekazać zgłoszenie do NASKu i do TELII (pracownicy obydwóch firm się ze mną skontaktowali i pracowaliśmy nad rozwiazaniem problemu). Tylko tak zachowuje się firma której zalezy na kliencie.

 

PS. Nie mam łącza firmowego w domu, tylko zwykłe dla "szaraków" więc nie płacę niewiadomo ile.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 58
  • 8
  • 0

Jak sie skontaktowac z helpdesk Orange ?

No wiec jednak jest mozliwosc przypisania stałego publicznego adresu IP w opcji biznes dla kazdego swiatłowodu.

Tzw opiekun bloku, z którym sie skontaktowałem zapewnił mnie ze jest to opcja, ale tylko i wyłącznie jesli umowa bedzie podpisana na firme, czyli osoba prywatna moze o tym zapomniec bo jak niby to zrobic ?

Cena 99zł netto w opcji 300/30. Dla mnie ok, jak by tylko mozna było to bym zmienił.