Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?

Umowa o świadczenie usługi Neostrada + Neofon dobiega końca. Chcę złożyć wniosek o przedłużenie usługi Neostrada, ale już bez przedłużania usługi Neofon. Czy w tym przypadku wymagane jest formalne oświadczenie o rezygnacji z dodatkowej usługi Neofon? Czy wystarczy złożyć internetowy wniosek o przedłużenie usługi Neostrada, a usługa Neofon wygaśnie automatycznie?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?

@feynhonTrzeba złożyć wypowiedzenie z neofonu pisemne 30 dni przed końcem umowy i najlepiej zrobić to w salonie. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?

Nie złożysz takiego zlecenia przez internet, formularz na przedłużenie Ci nie przejdzie, bo jeśli masz neo+neofon to formalnie musisz złożyć rezygnację i podpisujesz nową umowę na samą neo.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?

A jakie są szanse na utrzymanie tego samengo numeru telefonu stacjonarnego? Mogę po tej rezygnacji przejść na zwykły abonament?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?

Koło 90%, ale zawsze jest to uzależnione od możliwości technicznych.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?

Zaraz, zaraz Coś chyba kręcicie? Ja mam neostradę+neofon i nie mogę tego przedłużyć, poza automatycznym przedłużaniem co 6 miesięcy. Jeśli wybiorę opcję przedłuż umowę to do wyboru jest albo sama neostrada, albo neostrada+neofon+telewizja. Czyli wydaje się, że wystarczyłoby wybrać opcję przedłuż umowę i wybrać samą neostradę, bez składania rezgynacji z neofonu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przedłużyć jedynie Neostradę i zrezygnować z Neofonu?

W przypadku neostrady+neofonu nie możesz przedłużyć, bo obecnie nie ma żadnej promocji (korzystnej cenowo nie licząc tych drogich). Samej neo w pakiecie nie przedłużysz.