Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Właśnie otrzymałem telefon od Orange gdzie przyjęto ode mnie szczegółowe zgłoszenie. Bez względu na wynik końcowy bardzo dziękuje za pomoc w dotarciu do odpowiednich ludzi!! Jak już jest z kim porozmawiać o konkretach to zawsze można się dogadać.

Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?


bez_nazwy napisał(-a):

Właśnie otrzymałem telefon od Orange gdzie przyjęto ode mnie szczegółowe zgłoszenie. Bez względu na wynik końcowy bardzo dziękuje za pomoc w dotarciu do odpowiednich ludzi!! Jak już jest z kim porozmawiać o konkretach to zawsze można się dogadać.

Emotikon: Szczęśliwy


Super @bez_nazwy i dzięki za informację 😉 życzę powodzenia.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, @bez_nazwy i trzymamy kciuki za szybki internet u Ciebie! Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Taki tam mały teścik po wyjściu techników Serce

 

IMG_0204.jpg

 

A tak na poważnie to wielkie dzięki @Artur za kontakt, bo właśnie od tego wszystko się zaczęło udało!! Do wtorku większość kamienicy powinna być "oświetlona".

P.S. Orange postarało się tak bardzo że przysłala mi 2 niezależne ekipy z 2 różnymi zamówieniami, skąd wiedzieliście że High Availability to mój konik? Emotikon: Język

P.S2 Jakby się ktoś dziwił że ping wysoki to na WiFi było

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Tak fantastyczna wiadomość w piątek po południu to już za dużo dobra ;-)) SUPER! Naprawdę bardzo, bardzo się cieszę, że się udało i to stosunkowo szybko i m.in. dzięki takim sprawom wiem, że ta Społeczność ma sens 🙂

Dzięki, że o nas pamiętałeś, @bez_nazwy i dałeś znać, że udało się podłączyć kamienicę. Życzymy Wam zawrotnych prędkości i niskich pingów! 😉 Do zobaczenia na zlocie!
Anonim

Nie dotyczy

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?


Artur napisał(-a):
Tak fantastyczna wiadomość w piątek po południu to już za dużo dobra ;-)) SUPER! Naprawdę bardzo, bardzo się cieszę, że się udało i to stosunkowo szybko i m.in. dzięki takim sprawom wiem, że ta Społeczność ma sens 🙂

Dzięki, że o nas pamiętałeś, @bez_nazwy i dałeś znać, że udało się podłączyć kamienicę. Życzymy Wam zawrotnych prędkości i niskich pingów! 😉 Do zobaczenia na zlocie!

@Artur moze ja bede mial takie szczescie jak @bez_nazwy na zlocie ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Ok, pogadamy o tym na zlocie 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?


Artur napisał(-a):
Tak fantastyczna wiadomość w piątek po południu to już za dużo dobra ;-)) SUPER! Naprawdę bardzo, bardzo się cieszę, że się udało i to stosunkowo szybko i m.in. dzięki takim sprawom wiem, że ta Społeczność ma sens 🙂

Dzięki, że o nas pamiętałeś, @bez_nazwy i dałeś znać, że udało się podłączyć kamienicę. Życzymy Wam zawrotnych prędkości i niskich pingów! 😉 Do zobaczenia na zlocie!

@Artur  zaintrygowałeś mnie tym wpisem, bez_nazwy będzie na zlocie? a tak a propos zlotu, gdzieś tam zapowiadałeś opublikowanie listy, czy już się skrystalizowała? To że ja nie będę, nie znaczy że mnie spotkanie, jego program itp. itd. nie interesują 😉

Anonim

Nie dotyczy

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

@bez_nazwyTak z ciekawości jak sprawuje się ten Internet i ile osób się podłączyło ? 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 81
  • 4

Jak dotrzeć do kogoś konkretnego i decyzyjnego w Orange?

Siema, zasuwa aż miło. Podłączyłem 7 z 11 mieszkań więc myśle ze Orange wyjdzie do przodu. Niestety z powodu UOKIKu max to 300Mbit, napisałem do nich nawet oficjalne pismo to oficjalnie odpisali jakieś urzędnicze dyrdymały.