Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@pirenej , też tak mam, ale odpalam WiFi i mam 140 w ofercie do 150Mb/s.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Ja się podniecałem w 2000 roku jako jeden z nielicznych miałem SDI i zawrotną prędkość 115 kb\s. W sumie sam sobie podłączyłem hehe ale jak się przy tym robi to dziwne żeby szewc bez butów chodził. Dziś mam pół giga i już mnie to nie rajcuje. Ale faktycznie jak ktoś dziś mieszka na wiosce i ma 20 mega to mu współczuję.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Jestem graczem, gry mają po 200 GB niektóre. Internet jest tani. Well... 

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@pirenej jakby nie patrzeć motywacja dobra jak każda inna. 

 

@Szkieletor jakie ilości danych. Mija przygoda z grami zakończyła się lata temu więc tu w temacie kompletnie nie jestem.

 

W sumie jakby nie patrzeć. Kto bogatemu zabroni. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Ano duże są gry. A dyski małe... Trzeba kasować i pobierac na nowo

 

A ceny? Jeśli masz 20 zł różnicy za abonament.... Rety, to dwie paczki truskawek, wow

 

Ale np w tel mam 10 GB od nie mogę poweodxiec kogo bo mi kasują post lol

I mi starcza, proponują mi za 5 zł więcej dodatkowe 10 Giga, odmawiam bo i tak 5 nie przekroczę

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Wiesz ja pracuję w obsłudze klienta. Ile razy słyszałam teksty, że nawet 5 zl to zdzierstwo. Potrafią się pluć nawet o gorsze noty odsetkowej. Więc to napawde pojęcie względne. 

 

Rzeczywiście symboliczne zużycie na telefonie. Mi też raczej wiele nie schodzi. Mam ofertę z kumulacja GB, na ten moment mam 200 GB. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

A tak w ogóle na tych kablach jaka może być maksymalna prędkość osiągnięta? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2506
  • 9006
  • 45

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@Szkieletor do kilkudziesięciu giga ale po przystosowaniu urządzeń spokojnie przeskoczymy na terabity. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Re: Jaką prędkość światłowodu wybraliście.


@pirenejnapisał(-a)
IPTV jest dostarczana multicastem, więc dla wszystkich oglądających ten sam kanał jest przeznaczony jeden strumień tego kanału i tu jest gros optymalizacji.

Kojarzę że ktoś kiedyś w jakimś wątku wspominał/zapytał o to że TV jest przesyłana jak VOD. Może natrafię na to. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2078
  • 7643
  • 30

Re: Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Ja pisałem, że VOD jest przesyłany w internecie ogólnym, a nie w VLAN 838, jak to się powszechnie głosi (i Funbox podpowiada w zakładce "wsparcie"). Sprawdzone na kursie dzieła posadowienia własnego routera. Ale to w moim przypadku, z dekorerem IWU. Ze starszymi dekoderami może to być inaczej - nie ma jak sprawdzić.