Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.


@Szkieletornapisał(-a)

A ceny? Jeśli masz 20 zł różnicy za abonament.... Rety, to dwie paczki truskawek, wow


Dla niektórych to żadna różnica, dla innych bardzo duża. Patrząc w skali miesiąca niby niewiele, ale już w skali całej umowy to 480 zł, czyli jakby 8 miechów tańszego gratis w porównaniu z ceną najdroższego, tak że...

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@slav72 słuszna uwaga. Ja osobiście bym wybrała dłuższy czas pobierania gier niż taka dopłatę. Jak kiedyś jeszcze za czasów dużo wolniejszego netu miałam coś większego pobrania puszczałam na noc. 

 

Kwestia priorytetów i zasobności portfela. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

To nie jest słuszna uwaga. Ja wiem, mogą być osoby dla których 20 zł miesięcznie to różnica, ale chodzi o to że takie osoby nie siedzą tu i nie gadają o prędkościach światłowodu.

Zarezykuje stwierdzenie że nie potrafią określić jednostek internetowych. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@Szkieletor  a dlaczego niby nie miałyby tu siedzieć i dyskutować (to forum otwarte dla wszystkich) i skąd niby stwierdzenie że nie potrafią określić jednostek internetowych?

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@Szkieletor  sporo na forum graczy i aktywnych użytkowników, oni znają się na parametrach sieci i jednostek określających szybkości, jak wszystko działa ok, to po co o tym pisać😎

Tak na marginesie podziwiam tych co przepychają tony gier i filmów, nie wnikam czy legalnych... 

Ja wykupuje subskrypcję i luz, 💻 tylko jako medium pracuje, nie cały rok non stop ściąga coś. 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Za co podziwiasz tych co setki GB ściągają? To się samo robi, nie kręci się jakaś korba żeby lecialo

 

Są subskrypcje, ps plus czy game pass. Gdybys chciał ściągnąć cała zawartość startowych gier, za które zapłacisz 60 zł miesięcznie u Sony, to z 30 TB jak nie więcej będzie

 

Natomiast dysk do ps5 ma 700 parę Giga dla usera, sobie pomysl jak często się coś kasuje i pobiera na nowo. Parę TB miesiac na biede 

 

A jak ktoś ma dwójkę dzieci jeszcze... 

 

----

 

A czemu myślę że ktoś dla kogo 20 zł miesięcznie to dużo nie zna różnicy między bitem a bajtem? Takie samo prawdopodobieństwo jak to że osoba żyjąca za minimum socjalne (20 zł to obiadu nie kupisz na mieście) zna też dobrze angielski itd.

 

Mniejsza. 

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@Szkieletor  ja komputery szanuję i tylko filmy, gierki od święta 😄

2,5Gb/s jak udostępnią, to biorę 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.


@Szkieletornapisał(-a)

A czemu myślę że ktoś dla kogo 20 zł miesięcznie to dużo nie zna różnicy między bitem a bajtem? Takie samo prawdopodobieństwo jak to że osoba żyjąca za minimum socjalne (20 zł to obiadu nie kupisz na mieście) zna też dobrze angielski itd.

 

Mniejsza. 


Nie pomyślałeś czasami że nieświadomie bądź świadomie obrażasz innych ludzi?

 

Mniejsza.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 170
  • 0

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Lol:)

Nie wiem, mam przeczucie ze jeśli ktoś np zna angielski dobrze to nie pracuje za minimum.

Jeśli ktoś jest obcykany w sprawach około komputerowych to też nie pracuje poniżej minimum socjalnego

 

Co ty w ogóle wymyśliłeś lul lul

 

Zresztą jakie to ma znaczenie.

Ponoć wg operatorów jakiś gigantyczny proc Polaków nie wie jaka ma prędkość internetu, nie potrafią powiedzieć. Moja mama chyba nie wie. Działa lub nie, zero jeden. 

 

I nie wiem po co o tym gadać w ogóle 

 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Ponieważ z Twoich wypowiedzi wynika to, że jeśli ktoś patrzy na różnicę 20 zł w abonamencie jest osobą nie znającą się na jednostkach internetowych, nie znającą języków obcych, żyjącą i pracującą za minimalną pensję, a nie pomyślałeś może że jest po prostu osobą oszczędną??? Dlatego pisałem o obrażaniu innych.

Tyle w tym temacie z mojej strony.