Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Tak jak w temacie. Co było powodem, że wybraliście taka a nie inną opcję?

 

Myślę, że takie praktyczne porównanie może pod podpowiedzią dla osób które wahają się która opcję wybrać. 

 

Sama korzystam z prędkości opcji konkurencji 150/15. W domu są dwie osoby. Ja pracuję zdalnie na słuchawce ale to nie wiadomo jakich prędkości nie potrzebuje. Nie korzystamy z internetu szczególnie intensywnie. Ot strony, YouTube tak standardowo. Śmiga nam to płynnie  Wcześniej na wynajmowanym mieszkaniu mieliśmy przeboje z netem mobilnym i różnica dramatyczna. Więc nam to w zupełności wystarcza. Ostatni dzwoniła do mnie pani z propozycją przejścia na 300/40. Próbowała mnie usilnie przekonać, że naprawdę tego potrzebuje.Jedyne 10 zł więcej miesięcznie. Delikatnie pani powiedziałam, że siedzę w temacie i dokładnie wiem, jakie mam potrzeby. Jeżeli kiedyś zmienię sposób użytkowania czy przybędzie mi domowników to się odezwę. 

72 ODPOW. 72

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Korzystam z konkurencji 150Mb/s i nie narzekam. Więcej nie jest mi potrzebne, a żona też pracuje zdalnie. Ale chyba kwestia czasu jak będę w Orange Światłowód i tutaj minimum 300do wyboru. Natomiast zawsze wybieram umowy na czas nieokreślony. 🙂🟧

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Ja wtedy biorąc wybrałam na czas określony bo mieni fajna promkę. Obecnie od półtora roku mam na nieokreślony (za co,,karnie" place 5 zł). Ale nadal wychodzi mi 40 zł za miesiąc więc jestem to w stanie przeżyć 😅


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Polecam jeśli mogę, zawsze umowy na czas nieokreślony, tym bardziej przy pracy zdalnej. Zawsze jest pole manewru. Też mam 5zł więcej, ale to żaden koszt dla komfortu. 😁😎


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

50 czy 100 Mbps downloadu w zależności od ilości urządzeń i intesywności surfowania po sieci powinno wystarczyć. I wydaje mi się że oferty z większą prędkością pobierania są wybierane często przez klientów ze względu na wyższy upload ponieważ u nas na rynku dominują oferty z łączami niesymetrycznymi. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Jak tylko założyli na moim osiedlu światłowód, to podpisałem umowę 150/30 Mbit/s. Najbardziej mi zależy na uploadzie, bo żona i córka dużo danych wysyłają. Po dwóch latach wynegocjowałem cenę taką samą, ale za prędkość 300/80. Obecnie takie łącze jest wystarczające i nawet ping niewiele się zmienia podczas wysyłania. Poprzednia pdędkość też była tewelacją w stosunku do Neostrady 10/1. 

Na wsi zakladają obecnie światlowód, ale tam będzie opcja tylko 100/10. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

@Anonim tytułem mojego "lenistwa" 😁 pozwolę sobie wkleić mój post z innego wątku (tu też pasuje):

slav72_0-1656247358613.png

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Mam opcje 1000/300mbit ale czekam na większe prędkości, tylko Orange nie chce moich pieniędzy 🙂

 

R.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

A potrzebujesz jeszcze większej prędkości ze względu na dużą liczbę użytkowników, wymagającej dużych transferów pracy czy inny powód?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Jaką prędkość światłowodu wybraliście.

Ja wybrałem 300mb/s i nie żałuje,a wybrałem dla tego że to jest prędkość na przeciętne komputery i tak nie odczuwa się 600 czy 1gb/s chyba że ma się komputer za 15 tysięcy jakiś o super podzespołach zwykły nie odczuje tak dużej prędkości 🙃