Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Cześć ! Mam mały problem z starszym lapkiem mamy, który ma radio 2,4Ghz i obsługuje do 54megabit.

Stąd też moje pytanie : Jaką macie szybkość [speedtest] na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi ?

Bardzo proszę was o odpowiedzi za które z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

W ustawieniach FB 3.0 > wi-fi masz szyfrowanie WPA2-PSK/AES, jak inaczej to zmień.

Tak na marginesie 2 temat gdzie problem z 2.4 GHz (słaba szybkość), być może to też słaby punkt tego routera, lekarstwo jedno > wymagający sprzęt na 5GHz puścić, to co nie ma tego zakresu będzie zamulać na 2.4GHz.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

A jaka karta sieciowa?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Atheros AR5007EG

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Kartę masz na miniPCI , można ją podmienić na przykładowo taką jak ja mam, ja mam w starym Dell z Intel® Centrino® Advanced-N 6235, Dual Band i działa znakomicie w Laptopie, 5 minut roboty z podmianą a na Allegro jest (50zł używka),wyciśniesz max speed z FB 3.0 😉

 

Edit: Odnośnie tej karty wi-fi co masz, to max wyciągasz z niej, na lepszej z 2.4GHz 3x szybciej by było.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Dzięki za odpowiedź. Tak wiem że jest na minipci i można ją wymienić. Wiem jak. Jednak zupełnie nie rozumiem dlaczego mam [przy fb3.0] na niej wniki 15megabita. Natomiast na funbox 2.0 miałem ~45megabit.

Sieci dookoła przeskanowałem wybrałem optymalny port. Nawet gdy jestem pół metra od fb3.0 to mam około 15megabita.

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Kanały z automatycznych zmień na ręczny wybór, 6 przykładowo ustaw, w laptopie karta wi-fi tak jak ja mam na 2.4GHz.

2.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Tak poza tym dziwne że na FB 3.0 masz gorsze wyniki niż były na FB 2.0, ten starszy był dużo gorszym nośnikiem danych po wi-fi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Nie mam takiej opcji.

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

W ustawieniach FB 3.0 > wi-fi masz szyfrowanie WPA2-PSK/AES, jak inaczej to zmień.

Tak na marginesie 2 temat gdzie problem z 2.4 GHz (słaba szybkość), być może to też słaby punkt tego routera, lekarstwo jedno > wymagający sprzęt na 5GHz puścić, to co nie ma tego zakresu będzie zamulać na 2.4GHz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Spróbuj, @zeenon84, ustawić w FB 3.0 oraz w swojej karcie na 40 MHz.

 

FB 3 01.png