Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

@Ela12 obstawiam że ta karta wi-fi 2.4GHz tylko 20MHz obsługuje, pisał że nie ma trybu auto, tylko w tym trybie karta wi-fi obsługuje 20MHz i 40MHz, tak poza tym na samo 40MHz ustawić się nie da, masz albo 20MHz albo tryb auto 😉


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Tak próbowałem różnych szyfrowań i jest to samo. 

jak ustawię 40mhz to też bez zmian.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12 obstawiam że ta karta wi-fi 2.4GHz tylko 20MHz obsługuje, pisał że nie ma trybu auto, tylko w tym trybie karta wi-fi obsługuje 20MHz i 40MHz, tak poza tym na samo 40MHz ustawić się nie da, masz albo 20MHz albo tryb auto 😉


@Anonim, a ja miałam odwrotnie: karta moja ('N') obsługuje 40 MHz, a FB 3.0 nie obsługiwał wtedy; i musiałam czekać na poprawkę softu FB. Emotikon: Język

Ela

 

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

@Ela12 też miałem w Laptopie dziadowską kartę wi-fi, ale zmieniłem na najlepszą jaka była pod niego, zjadło 120zł, teraz używki za 50zł na Allegro, srogo przepłaciłem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

Irek! Nie wiem jak to się stało ale zminiełem ustawienia z WPA2-PSK/mixed na WPA2-PSK/AES

 i coś teraz podziałało chociaż wcześniej nie było różnicy. 

Mam teraz 21megabita. Zawsze coś. Szkoda tylko że technik jak przyszedł to mi powiedział że to jest normalne[16Mb] i nic się nie da zrobić a wy mi tu pomagacie chociaż nie macie płacone od orange.

Jak facet tak gadał to wyciągnałem telefon, a on na to że ten tel też nie ma radia 5gz. Ja na to -tak tak ! to jak pan wytłumaczy że mam na komórce 38megabitów ! to koleś się tylko uśmiechnął i nic nie powiedział.

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

@zeenon84 nie dość że nie pracuję w Orange, to nie mam sprzętu od Orange, zgaduję w ciemno, to naprawdę trudne jest 😉

Tak na marginesie ta karta w Laptopie co masz bardzo kapryśna i mało kto ją chwali, chyba ona tak spowalnia transfer.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 2
  • 0

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

tak. To stary lapek ale na tamte czasy kiedy był kupiony to była okazja i się sprawdzał. Teraz też nie jest źle mama używa go do skypa, przeglądania ryjbuka i Jutuba. Więc te 21megabita własciwie starcza. No ale płacę to wymagam a tu widzisz technik nawet nie chciał zajrzeć do lapka i ustawień.

Mam też starego IBM thinkpad na nim też teraz mam 21megabit. Jednak nadal nie mogę zdzierżyć dlaczego nie mam ~40mega jak na komórce. Coś tu jest nie halo.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12 też miałem w Laptopie dziadowską kartę wi-fi, ale zmieniłem na najlepszą jaka była pod niego, zjadło 120zł, teraz używki za 50zł na Allegro, srogo przepłaciłem.


@Anonimcoś kręci. Pisałam, że karta u mnie jest w porządku, tylko musiałam czekać na poprawę softu FB przez Or., bo też miałam podobnie niską szybkość w komunikacji między oboma urządzeniami.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

@Ela12 masz rację 😉 Nie doczytałem czy już nazbyt szybko piszę, dam na luz, bo niepotrzebnie zamieszałem 😉

Anonim

Nie dotyczy

Jaką macie szybkość na światłowodzie funbox 3.0 na 2,4Ghz wifi

@zeenon84 technika nie obchodzi zbytnio wi-fi, chyba że nie działa wcale, bo ty za dostęp kablowy do usług Orange płacisz, regulamin nic nie wspomina o zagwarantowaniu najwyższej możliwie szybkości po wi-fi, problemy wewnątrz sieci sam musisz usuwać z akcentem na wi-fi.