Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet stacjonarny i niski transfer

Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny i niski transfer

@Manito  6,5 to nie jest jeszcze tragicznie 

Bez tytułu14.png

Ja teraz tyle mniej więcej mam u konkurencji nie wiem jakby u mnie Orange działało z LTE, ale jest to wynik, który może nieoczekiwanie się zmniejszyć. Światłowód Orange jak na razie tylko w studzience czeka. 

Bez tytułu15.png 

A w neostradzie tyle.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Internet stacjonarny i niski transfer

@Manito a sprawdzałeś czy masz ustawione na routerze ADSL2+ ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 74
  • 15
  • 0

Internet stacjonarny i niski transfer

Taka jest u nich przepustowość, pewnie już nie tego nigdy nie zmodernizują bo ma wejść światłowód. Pozostaje czekać. Najgorsze, że jest teraz wiele ciekawych usług, z których nie da się na takim łączu korzystać, a cena za to łącze jest wyższa niż za światłowód. 🙂

 

No i te 6,5 MB/s to jest najwyższe możliwe które osiągnąłem, często wariuje, nawet tnie streamy z NC+ gdzie przecież nie ma full HD.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Internet stacjonarny i niski transfer

@Manito to jest dość istotne, bo na innej technologii max to właśnie 6 z haczykiem. Sprawdź w ustawieniach routera czy na pewno łączy cię przez ADSL2+

 

Update: wg strony tez mogę mieć max 20 (na vdsl-a jestem za daleko od centrali a światłowody to mogę sobie pooglądać na zdjęciach), a jak kiedyś byli u mnie technicy to stwierdzili że parametry linii pozwolą na stabilne max 10 i to zresztą się potwierdziło.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 0
  • 0

Internet stacjonarny i niski transfer

@Anonim Gdzie takie połączenie z LTE uzyskujesz? Zastanawiam się nad tym właśnie, bo chyba gorzej być nie może niż te pingi które mam z Neostrady wieczorami/weekendy. Jeszcze czekam na techników ale jeśli nic nie naprawią to pozostaje mi wypowiedzenie umowy która kończy się w marcu

Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny i niski transfer

@krzysiek64Takie rzeczy są możliwe tez mam podobnie jak @Anonim 

Anonim

Nie dotyczy

Internet stacjonarny i niski transfer

@krzysiek64  na obrazku widać W-wa. Ale nie wszędzie jest zadowalająco z T-mobile.