Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości zgłoszenia online i obcinanie na DLM


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak możliwości zgłoszenia online i obcinanie na DLM

W listopadzie jeszcze była taka możliwość, teraz jej nie widzę... Zlikwidowali już? Jedyna o opcja to zgłoszenie telefoniczne?

 

https://www.orange.pl/slr/pl/konto/obsluga_online/zgloszenia/biuro_obslugi/

Strona nie istnieje

 

Cały portal to jedna istna masakra i wszystko jest sprojektowane tak, aby utrudnić i zniechecić do zgłaszania spraw. Już mi nerwy puszczają.. 

 

W listopadzie zgłaszałem obcinanie prędkości przez DLM. Przez kilka lat miałem linie na poziomie ~7.6Mbps, obcieli do 5.5Mbps w listopadzie. Przyjechal technik, coś tam posprawdzał, zresetował DLM i od listopada do wczoraj linia chodziła 100% stabilnie na ~8.7Mbps, znów obcieli do niecałych 6Mbps (5.8 dokładnie). Jaki kurna jasna  DLM kroi od razu ponad 30%???? Co to za syf?? Dla mnie to różnica oglądania 1080p vs 720p - na YT, Twitch itpd, lub różnica 10-15godzin w pobieraniu gry ze Steam. I mimo super stabilnego działania linii obcinają o 30% (i bez zgłoszenia, nigdy nie wraca o wcześniejszą prędkość).

 

W tym roku kończy się umowa i szczerze to mam dość. Wezmę nielimitowany LTE w T-mobile za 45zł (do 20Mbps - sąsiad ma i ciągnie ok 17-18Mbps) i niech się powieszą ci oszuści z Orange. Przez 20 lat od założenia linii zero rozwoju infrastruktury, mimo że jest możliwość założenia punktu ~800m od domu (teraz jest 3.5km do "centrali") i tak, biegnie tam światłowód, ale nie inwestują w infrastrukturę ani grosza (skorzystało by na tym przynajmniej 100 abonentów)

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32182
  • 35196
  • 1359

Brak możliwości zgłoszenia online i obcinanie na DLM

Od końca grudnia tej opcji nie ma. Zostaje kontakt na czacie http://orange.pl/kontakt