Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet 300 Mb

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

Internet 300 Mb

@stolekNie jestem pracownikiem Orange, nigdy też nie byłem, ale pracowałem 10 lat w korporacji, i to przydatne i cenne doświadczenie, by poznać przekrój ludzkich charakterów. Od kilku lat prowadzę swój biznes, i chociaż ubolewam nad tym, do młodości już mi trochę daleko. Po prostu nie mam cierpliwości do krnąbrnych ludzi w tym coraz bardziej rozwalonym kraju.

 

Nie mam też cierpliwości do ciebie, bo odrzucasz wszystkie rady, które ci dajemy, Więc jeszcze raz, masz sprzęt słabiznę, to i neta będziesz miał słabego. Jeżeli uważasz, że sprzęt super, to my nic więcej ci nie doradzimy, musi przyjechać technik, zbadać co i jak, i sprawa załatwiona.

 

Chociaż pewnie jak przyjedzie technik i powie ci, że masz sprzęt z biedy, to go w sposób niemiły zwyzywasz i powiesz coś w stylu "płacę, wymagam". 

 

Mi już szkoda czasu, na dyskusję na tym poziomie, starałem się ci pomóc, ty pomocy żadnej nie chcesz. Po prostu szukasz miejsca by wylać swoje frustracje, zamiast przeczytać nasze porady ze zrozumieniem. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Internet 300 Mb

@tomo360, @stolek Zgadzam się z @WabolMonster, dyskusja zaczęła zbaczać na niedopuszczalne tory i stąd moja interwencja. Proszę żeby nie pojawiła się więcej żadne wpisy, które mógłby urazić kogokolwiek.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 0
  • 0

Internet 300 Mb

Słuchajcie pisze wam jedno od samego początku czepiacie się sprzętu a Ja pisze ze ok sprzęt nie jest najwyższej półki i nie jest super nowy ale na tym samym sprzęcie prze ostatnie dwa lata (przeprowadziłem się niedawno) na 60 Mb w Multimedia na laptopie wifi 45 mb na telefonach 30 nigdy mniej każdy speedtest i to było widać ze dobrze chodzi . Na Orange 300 MB , na laptopie siedząc metr od routera 16 mb na telefonie 5 mb i nie da się z tego korzystać. Kończąc temat coś jest nie tak zgłoszenie do technika i dam znać co jest nie tak ale na pewno nie sprzęt bo ze średniowiecza ten sprzęt nie jest wystarczy sprawdzić jaki standard obsługuje Xiaomi redmi 4 A i to na pewno nie jest 5 mb...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Internet 300 Mb

Sprzęty różnie ze sobą działają. Porównaj klasy i ustawienia routerów, a nie urządzeń końcowych (bo rozumiem że one nie uległy zmianie). Urządzenia Xiaomi, szczególnie te z zagranicznych dystrybucji, słabo działają z routerami Orange. Ale to wina Xiaomi że trochę źle zaimplementowało standardy IEEE 802.11. Na forach w necie można znaleźć różne podpowiedzi co ustawić w Xiaomi ale nie wiem czy to działa.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Internet 300 Mb

@Piotrekk85@stolekTo racja ma mam funboxa 2.0 i max ile na samsungu galaxy s8 z polskiej dystrybucji to 345 mbps w odległości 2 m od funboxa. testowałem też na tp-linu max 90 mbps.