Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

Tak jak w temacie wiem ze orange nie "gwarantuej" w umowie pingow itd ... Ale straty pakietow na poziomie 50 % no to juz chyba ostre przegiecie ?  Rok temu niestety mialem to samo ... Od pazdziernika do marca ( czyli praktcyznie pol roku net wygladal tak co dzien po godzinie 18 ) . Nie nadaje sie do normalnego uzytkowania. Moje zgloszenia zostaly zbywane standardowa regulka " obciazenia na centrali potrzeban rozbudowa" ... Tylko ze minal rok a widze ze nic sie nie zmienilo .. Znow zbliza sie pazdziernik i mam to co widac na screnie ponizej.. Powtorka z rozrywki z poprzedniego roku ( nie niestety nie mam zadnej alternatywy brak zasiegu LTE , probowalem nawet zmienic na netie ale sama netia odpisala mi ze na tych laczach nie moze swiadczyc u mnie uslugi .... ) Nie wiem juz co moge zrobic z tym "czyms" ... 

zmulostrada.jpg

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

A jakiś vpn też nie pomaga?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

Niestety nawet wtfast nie dawal rady przy takich stratach pakietow ;/ 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

A masz jakieś staty do DSLa na routerze?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

Chodzi ci o straty bezposrednio do routera?  To nie mam ... Ale moja sasiadka mieszkajac jakies 20 metrow odemnie ma dokaldnie to samo. Technicy zaczeli wymyslac na poaczatku ze to wina routera > nowy router to samo > pozniej wymyslili ze kabel > zmiana kabli to samo ... A pozniej juz nasz zgloszeia zostaly zamykane wlasnie ta regolka ;/  Chyba ze chodzi ci o te statystyki dsl.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

Znalezienie dobre vpn na takich parametrach graniczy z cudem by pomóc z pingiem. A próbowałeś kiedyś z BSA?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

Jezeli chodzi ci o innego poeratora na BSA ? To probowalem z Netia niby all mialem juz ugadane ba nawet umowe podpisana ale tydzien przed "zmiana" przyslali mi wiadomosc ze niestety nie moga swidczyc mi uslugi dostepu do intenretu. Umowa zostala rozwiazan zanim zaczela obowiazywac. A neistety innego wyjscia u mnie nie ma po za Orange oraz wlasnei Netia na kablach pomaranczy 😞  Nawet LTE nie ma opcji ;/ 

 

A tu screen przed chwila ( takie skrmne 5k bledow crc ) 

dsl2.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

A jaki był powód? Próbowałeś się dowiedzieć?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 41
  • 5
  • 0

CZy jest wogole jaka kolwiek opcja zgloszenia czegos takiego ?

Niestety dzwonilem 3 krotnie nigdy nie dostalem bezposredniej odp. Pisalem takze maila zero odp ...