Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

Dzisiaj w Bydgoszczy internet światłowodowy 100mb/s wyciąga 15 mb/s po kablu. Zgłosiłem reklamację. też ma ktoś podobny problem?

 


Zrzut ekranu 2017-09-26 o 18.15.04.png
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

Próbowałeś restartować router? Nie powinno tak być, ale może coś "zakrzaczyło". Jeżeli to nie pomoże, zgłoś to do BOK, lecz przed tym zrób test łącza...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

Próbowałeś restartować router? Nie powinno tak być, ale może coś "zakrzaczyło". Jeżeli to nie pomoże, zgłoś to do BOK, lecz przed tym zrób test łącza...

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

Tak, kilkukrotnie resetowałem. Zrobiłem test łącza i potwierdza nieprawidłowość. Zgłosiłem reklamację

Anonim

Nie dotyczy

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

@pavlo-p1Czy przypadkiem nie masz w loginie /ipv6 ? xxxxxxxxxx@neostrada.pl/ipv6  

Tu masz więcej opisane przez kolegę @mabud73 ipv6


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

W kuj-pom są od kilkunastu godzin spore problemy z mobilnym i stacjonarnym netem... stawiam na to jako powód Twoich problemów...mam teraz to samo...
Anonim

Nie dotyczy

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

@pavlo-p1Ja bym starał się o bonifikatę/odszkodowanie za brak prawidłowo świadczonej usługi.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

dzięki za info


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

poczekamy z tą bonifikatą, może to problem chwilowy. Jeśli taki jest, to bonifikaty nie przysługują

Anonim

Nie dotyczy

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu


pavlo-p1 napisał(-a):

poczekamy z tą bonifikatą, może to problem chwilowy. Jeśli taki jest, to bonifikaty nie przysługują


Regulamin świadczenia multimedialnych usług Orange

II Ogólne zasady świadczenia Usług

§ 7.
1. Odpowiadamy za poniesione przez Państwa szkody w związku z naruszeniem przez nas warunków umownych, w tym za przerwy w świadczeniu Usług, jeśli wystąpiły z naszej przyczyny.
2. Jeżeli nie rozpoczęliśmy świadczenia Usługi w uzgodnionym terminie, mogą Państwo żądać kary umownej w wysokości 1/30 miesięcznej opłaty abonamentowej za tę Usługę za każdy dzień przekroczenia tego terminu aż do momentu rozpoczęcia świadczenia Usługi, rozwiązania albo wygaśnięcia Umowy.
3. Jeżeli nastąpiła przerwa w świadczeniu Usługi, mogą Państwo zażądać od nas:
1) zwrotu 1/30 miesięcznej opłaty abonamentowej za tę Usługę za każdy dzień przerwy w jej świadczeniu,
2) kary umownej w wysokości 1/30 miesięcznej opłaty abonamentowej za tę Usługę za każdy dzień przerwy w jej świadczeniu; kara umowna przysługuje, jeżeli czas przerw trwał co najmniej 36 godzin w okresie rozliczeniowym.
V. Jakość i obsługa serwisowa
§ 9
7. Wielkość dostępnego pakietu danych i prędkość przesyłania danych mają wpływ na korzystanie z internetu, w tym z treści, aplikacji i usług dostępnych w internecie.
10. Jednoczesne korzystanie z usług innych niż usługa dostępu do internetu z uwagi na współdzielenie zasobów Sieci mobilnej lub stacjonarnej.
12. Przez prędkość zwykle dostępną rozumiemy prędkość, jaką możecie Państwo uzyskać przez 70 % okresu rozliczeniowego.
13. Zastrzegamy sobie prawo do rozłączania połączenia internetowego (rozłączenie serwisowe) wymagającego ponownej autoryzacji.

Regulamin stosujemy z umowami i aneksami zawartymi od 1 stycznia 2017 r.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Internet światłowodowy 100mb/s - dzisiaj wyciąga 15 mb po kablu

Taka mapka poglądowa:http://downdetector.pl/status/orange/mapa/

Może się przyda.