Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

Słyszałem że do końca sierpnia ma być podłączony światłowód do bloków przy Malwowej (10d, 10e) w Krakowie. Czy mogę prosić o potwierdzenie oraz informacje czy można wcześniej już podpisać umowę?

8 ODPOW. 8

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

@macigar  tu na forum nie uzyskasz takiego potwierdzenia, proponuję kontakt z infolinią Orange telefonicznie lub przez czat (tam uzyskasz potrzebne informacje od konsultantów) Kontakt z Orange | Orange Polska


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

@macigar na mapie zasięgu adresy nie są ujęte jako gotowe do świadczenia usług. Zapewne w systemach operatora również. Dlatego nie podpiszesz umów wcześniej niż adres nie zmieni statusu na "dostępny" Zapytać możesz na czacie czy infolinii, a najlepiej w telepunkcie, jak radzi @slav72 . Tam dowiesz się o statusie jak i złożysz zamówienie. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

Hej, wczoraj zauwazylem ze mapka przestala pokazywac ze swiatlowod niedostepny, ale dalej moge zamowic tylko 10Mb.. czy cos robie zle?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13002
  • 53414
  • 620

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

@macigarDwie opcje. Zmiany w bazie danych lub przesunięcie terminu realizacji inwestycji. Ja też sprawdziłem na mapce i żadne info się nie wyświetla


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15952
  • 84

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

@macigar Może z automatu system nie widzi jeszcze światłowodu  ale możesz zadzwonić na infolinie  510 100 100 lub na czacie zapytać konsultanta oni sprawdzą dostępność prawidłową 🙂 

  Link do kontaktów Orange:  https://www.orange.pl/view/kontakt?footerlink=true


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

Dzieki, wyglada na to ze inwestycja przesunieta na koniec 2021. No nic cos innego bede musial pokombinowac.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

Hej, czy ktos moze ma jakis update? Koniec grudnia i cisza ze strony orange..

Anonim

Nie dotyczy

Instalacja światłowodu Malwowa, Kraków

@macigar  po Nowym Roku, teraz to już finisz inwestycji i prac na 2021 😉