Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Infolinia a awaria


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Infolinia a awaria

► W temacie doprecyzowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Czy firma Orange ma użytkowników za idiotów? Nie dość, że próbuję dodzwonić się do konsultanta, którego nie ma, bo obsługuje mnie automat, to jeszcze po podaniu danych przychodzi informacja, że przyjedzie instalator rano a jeżeli "awaria", którą zgłaszam (podkreślam, że chcę tylko informację z echa, czy sygnał dochodzi na dany numer, bo nie mam internetu od dwóch dni a podłączenie wszystkich filtrów sprawdziłem) będzie wynosić 39 lub 99 złotych. Zakładka na stronie ma nazwę kontakt a nie zgłoszenie awarii. Ponadto ja nie mogę się skontaktować z nikim z Orange w czasie rzeczywistym. Ciekaw jestem czy w przypadku awarii z winy operatora w godzinach nocnych, gdzie chcę korzystać z internetu a nie mogę zostaną mi odliczone pieniądze za niewykorzystaną usługę?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Infolinia a awaria

Opłaty są naliczane tylko za niezasadne zgłoszenie. Czat jest tylko do 21:30. Infolinia czynna jest całą dobę. Na połączenie z doradcą trzeba albo wykonać połączenie po zalogowaniu w aplikacji mobilnej mój Orange lub nie wybierać pierwszych opcji na IVR. Jeśli masz router od Orange i masz smartfona, to pobierz aplikację mój funbox (doradca niewiele więcej nie naprawi w trakcie rozmowy).

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Infolinia a awaria

Dla pewności powtórzyłem ścieżkę połączenia. NIE MA MOŻLIWOŚCI POŁĄCZENIA Z KONSULTANTEM, ponieważ IVR nakazuje wybór od 1-4. Pojawia się komunikat "Niedoskonałości żadnego wyboru, spróbuj jeszcze raz". Zgłoszenie może być nieuzasadnione, gdyż nie mam możliwości skonsultowania się z kimkolwiek w celu zasięgnięcia informacji czy nie występują jakiekolwiek usterki że strony operatora.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Infolinia a awaria

To i tak połączenie z doradcą nie sprawi że na pewno zgłoszenie będzie zasadne. Bardziej chodzi o poprawność konfiguracji Twoich urządzeń typu komputer/telefon/tablet czy za te elementy na które operator nie ma wpływu.

A jaki masz router/modem?