Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ilość wykorzystanych danych


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 5
  • 0

Ilość wykorzystanych danych

Dzień dobry,

 

Czy przy światłowodzie z FunBox 3.0 można sprawdzić ile danych pobrałem w danym miesiącu/okresie rozliczeniowym?

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ilość wykorzystanych danych

@Rafal_1983 tu masz podobny temat:

https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/FunBox-M%C3%B3j-Orange-licznik-danych/td-p/129762

Może już z przed kilku lat, ale podejrzewam, że nic się nie zmieniło w sprawie zliczania ilości wykorzystanych danych.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12786
  • 52616
  • 601

Ilość wykorzystanych danych

@Rafal_1983  z poziomu użytkownika nie. Takie dane widziane są w systemie technicznym, bo jak dzwoniłem w sprawie problemów z działaniem usług, informowano mnie ile GB zostało "zużytych" w trybie dobowym 

Myślę, że cyklu miesięcznego nie ma, bo to niczego nie wnosi, a przecież tych cykli może być wiele, np rozliczeniowe...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Ilość wykorzystanych danych


@Rafal_1983napisał(-a)

Dzień dobry,

 

Czy przy światłowodzie z FunBox 3.0 można sprawdzić ile danych pobrałem w danym miesiącu/okresie rozliczeniowym?


Możesz, jeśli sam je sobie policzysz. FB nie udostępnia takich danych (i wątpię żeby je rejestrował). Ale nie ma zakazu samodzielnej rejestracji.

Z ciekawości: do czego chciałbyś te dane wykorzystać? Czysta ciekawość czy coś więcej?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Ilość wykorzystanych danych

@Rafal_1983  dostępu do statystyk klient nie ma i konsultant tego raczej nie poda, to kwestia techniczna, jak jest coś nie tak to BOK Orange sprawdza, ale tego ci nie udostępni.

Komputer z Windows ma takie statystyki i każde inne urządzenie (telefon przykładowo), trzeba by to na bieżąco spisywać, bo FunBox tego nie ma,