Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@bgolab123  maszt na flagi, a podwieszka na proporczyki 😂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

Maszty sa zgodne z linia oficjalna. Proporczyki nie wiem. Ale wiem, ze trzeba uwazac - czasem nawet ubranie koszulki moze byc ryzykowne;)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@bgolab123się nie chwal tym masztem, bo Ci za chwilę operatorzy BTS-y będą chcieli instalować 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@agat13  Wiem że Cię to interesuje to wrzucam fotkę z dzisiaj. PRW Netii w formie skrzynki wewnątrzbudynkowej (Orange stosuje nazwę OPP). Na dole widoczny splitter.

foto.jpg

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@agat13No tak, ponizej 3.5m to nawet pozwolenia nie potrzeba. Piszesz jakbys wiedzial, ze kiedys walczylem z pewnym operatorem co mi ustawil na wysokosci mojego okna prosto w twarz antene w odleglosci 60m. To jeszcze wymagalo raportow srodowiskowych. Wiec przejrzalem raport. Zarty od mocy 20W zamiast promieniowanej z uwzglednieniem zyskow anteny, ukrywanie regulowanego tiltu itd.

Zdziwili sie jak przedtawilem liste "bledow";)

 

Dodam, ze to byla wysuokosc 4pietra w bloku.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52628
  • 602

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@marderjestem wzruszony...zawsze taki widok wzbudza emocje 🙂 Porządek i ład...gdyby tak zawsze na sieci było...Fakt, w szafce łatwiej. Na OPP słupowym wypada to dużo gorzej


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

Tak, jak nowe to fajne a później robi się bałagan 🙂 A tak poważnie to wiadomo wszystko zależy od ludzi. Jak monter będzie dbał o porządek i układał włókna klienckie należycie to będzie ok. 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

Rozwiązaniem mojej awarii (planowane 12dni) była instalacja swiatlowodu - Orange zainstalował swiatłowod na drugi dzien roboczy gdy poporsilem o skrocenie czasu oczekiwania wiec znacznie szybciej niz naprawiono neostrade.

 

Pozwole sobie to zaproponowac jako rozwiazanie tego watku (odpowiadam na prosbe administratora o wskazanie najtrafniejszej odpowiedzi)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@bgolab123  i dobrze 🙂 jedno z najlepszych rozwiązań problemu 👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@slav72 tak to prawda, ale wymiana włókna nie trwa 12 dni, chyba że jest masa procedur a kabel znajduje się 300metrów pod powierzchnią ziemii zalanej super twardym betonem to wtedy zrozumiem...

ale ja bym się odwoływał i pisał reklamację @bgolab123 sprawdź w umowie zapis ile czasu ma OPL/podwykonawca na usunięcie Awarii (o ile zostało to zakwalifikowane jako awaria). Trzeba rozgraniczyć tu pojęcia Awaria i usterka, bo czasami mogą być interpretowane inaczej 🙂