Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@bgolab123Podsumowując: szybciej poszło założenie FTTH niż usunięcie reklamacji usługi kablowej DSL

Szczęście w nieszczęściu 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

Tak, zmobilizowałem sie w piatek. Wizyta w DIPOL i pare godzin zabawy (dopasowywanie wkretow itp)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@bgolab123Tak więc nie ma już szansy, aby się dowiedzieć ile czasu zajmie ta naprawa...z powodu tego, że przełączono Twoją usługę na FTTH 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

Tak, zmieniono mi juz wszystko w myorange. Zglosilem im by zamkneli zgloszenie bo nadal wisiało.

 

Pozostały stare wiszace kabele od Neostrady (kazali mi pisac do Skierniewic by wysłali kogos do ich zabrania i zakazali samemu demontowac).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@bgolab123Dziwne zalecenia, bo w moim rejonie ekipa montująca FTTH zdejmuje podwieszkę i zostawia na najbliższym słupie, bądź zabiera po odcięciu. Dlaczego klient ma jeszcze zabiegać o demontaż starej instalacji? Przecież to sprawa techniczno-logistyczna...w gestii operatora


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?


@agat13napisał(-a)

@bgolab123Dziwne zalecenia, bo w moim rejonie ekipa montująca FTTH zdejmuje podwieszkę i zostawia na najbliższym słupie, bądź zabiera po odcięciu. Dlaczego klient ma jeszcze zabiegać o demontaż starej instalacji? Przecież to sprawa techniczno-logistyczna...w gestii operatora


Ponieważ muszą być wykonane wszystkie formalności związane z likwidacją starej usługi. Gdyby kolega @bgolab123 nie miał Neostrady od lat to przy zleceniu można by zaznaczyć demontaż starej linii, ale póki w systemach wciąż ją posiada to...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@marderW przypadku przejścia płynnego z technologii na inną to tak nie działa. Dalej jest jedno konto, jeden login...To, że zlecenie na awarię ADSL istnieje dalej, wynika z tego, że prawdopodobnie jest w innym systemie (reklamacyjnym)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

Lata temu wymieniałem słup elektryczny na działce i pozostał stary, ktorego nie wolno było ruszyć.

Po dwóch latach czekania na usuniecie (zgloszone osobnym pismem) znalazł się zainteresowany sąsiad bo chciał to wrzucic w fundament. A tu nagle służby dzwonia, że chca odebrać - zbieznosc co do 1 dnia.

 

W nocy slup "zginał" - do słuzb zadzwonilem by zglosic co sie stało tuz przed przyjazdem. I tak bywa;)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

@bgolab123Wszystko zależy czy Tobie ta podwieszka przeszkadza...Jeśli tak, to przecież możesz odłączyć od strony domu, zwinąć pięknie i powiesić na słupie...Jeśli np istnieje konflikt z podwieszką przy wjeździe na podwórko, kto by miał mi tego zabronić? Rozumiem aspekty BHP i odpowiedzialności Operatora za swoją instalację, ale...tą drobną pracę mogli wykonać za jednym razem monterzy, ograniczając koszty przyjazdu kolejnej ekipy do usunięcia kilkunastu metrów kabla (nieczynnego już). Kłania się ekonomia i logika


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 324
  • 2

Ile moze trwac usuwanie awarii internetu w Orange?

Stara linia wisi nad działka sąsiada i chciałem po prostu usunąć bo zwisa dosc nisko.

Nowa biegnie juz wzdłuż mojej drogi.