Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod dom

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod dom

Witam, jakieś 2 tyg. temu niedaleko mojego domu jednorodzinnego postawiono skrzynkę OPP i zaznaczono krzyżyk tuż przy jego wejściu. Ile musiałbym jeszcze poczekać na moment kiedy będę mógł zamówić ekipę, która podłączy mi światłowód w domu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

@Sledzik2101  Witam, Zacznijmy od tego, czy twój adres będzie mógł z niej korzystać, bo nie wiadomo, czy jest twój adres w projekcie 2. a co do podłączenia to średnia kilku miesięcy. Z powodu konorowirusa może być to różnie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

@Sledzik2101  Witam, Zacznijmy od tego, czy twój adres będzie mógł z niej korzystać, bo nie wiadomo, czy jest twój adres w projekcie 2. a co do podłączenia to średnia kilku miesięcy. Z powodu konorowirusa może być to różnie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

Mój adres jest na liście adresowej, więc raczej będę mógł z niego korzystać. Szkoda, że jeszcze będę musiał tyle czekać ale no cóź... lepiej późno niż wcale.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

No dużo jest po opóźniane przez konorowirusa. Ale trzymamy kciuki za szybkie cię podłączenie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

U mnie pod domem w czerwcu zakopali światłowód, mamy listopad a na infolinii nic nie wiedzą o zadnej inwestycji. Sprawdziłem na stronie Polski Cyfrowej i mój adres jest realizowany przez Orange. Zaraz będzie pół roku i nic. Rozumiem pandemia, ale to to już straszna niegospodarność ta infrastruktura mogłaby zarabiać, a tak leży w ziemi bezużytecznie choć wydano na nią pieniądze. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 76
  • 0

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

W moim przypadku było to 7 m-cy i było realizowane w 3 etapach w odstępach kilkumiesięcznych, tj: 1-do granicy działki, 2-przez działkę do domu ,3-w domu. Przyłącze w domu miałem w grudniu ale cała sieć była oddana w kwietniu. Co kilka tygodni warto zadzwonić i zapytać kiedy będzie oddany etap żeby od razu umówić montaż bo później kolejka się wydłuża. Przedstawiciele dostawcy internetu obdzwaniali sąsiadów 1-2 miesiące później.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

Gdzie na stronie tej Polski Cyfrowej dokładnie sprawdzić czy adres jest w realizacji i przez kogo?

Zgłaszałem przez Orange i UPC ale nadal nic nie jest dostępne na moim adresie, UPC twierdzi że do koca przyszłego roku może coś podłączą. Według mapy na stronie UKE na mojej ulicy są światłowody Orange i jest też dostępny w budynku na przeciwko, ale na infolinii nie można się niczego dowiedzieć ;/


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do

U mnie w sobotę był dopiero odbiór, przyjechało kilka samochodów z Orange i grzebali przy słupku telekomunikacyjnym. Jak ich zapytałem to powiedzieli że robią odbiór i za miesiąc najpóźniej dwa powinni zacząć podłączenia. Zobaczymy jak będzie.   


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Ile mniej więcej czeka się od momentu postawienia skrzynki OPP do podprowadzenia światłowodu pod do


@Lubicz68napisał(-a)

U mnie w sobotę był dopiero odbiór, przyjechało kilka samochodów z Orange i grzebali przy słupku telekomunikacyjnym. Jak ich zapytałem to powiedzieli że robią odbiór i za miesiąc najpóźniej dwa powinni zacząć podłączenia. Zobaczymy jak będzie.   


Jeśli nie było żadnych uwag to za miesiąc bym się już zgłosił po neta. Uwagi niestety prawie zawsze są dlatego bezpiecznie bym przyjął 2 miesiące.