Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 2.0 zdecydowanie gorszy internet


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Funbox 2.0 zdecydowanie gorszy internet

Witam, ostatnio w niedziele wieczorem internet zwolnił, normalnie zawsze miałem 4mbps, jednak teraz 2mbps to jest cud. Przyjeżdżał technik, lecz wizyta nic nie pomogła, godzinę po odjeździe technika internet znowu sięgał ledwo 2mbps. Może tutaj dostanę pare sugestii co mógłbym zrobić żeby internet znowu osiągał 4mbps. Limit to 10mbps jak by co

 

___________

* Temat przeniesiony z Modemy i routery - moderator Bartłomiej

5 ODPOW. 5

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Funbox 2.0 zdecydowanie gorszy internet

@Doihggg  pokaz screen z menu modemu z parametrami łącza DSL. Podpowiemy co i jak. Żre startuje modem i powtórzyć screena


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Funbox 2.0 zdecydowanie gorszy internet

zresetować, w sensie wyłączyć i włączyć tak?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Funbox 2.0 zdecydowanie gorszy internet

@Doihggg włącz/wyłącz to restart. Reset to przywrócenie do ustawień fabrycznych.. Według mnie to masz problem z linia, a nie z modemem... Screen mam powie co i jak ( wstępnie) 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Funbox 2.0 zdecydowanie gorszy internet

proszę, 1 to jest przed restartem, 2 po

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12995
  • 53361
  • 620

Funbox 2.0 zdecydowanie gorszy internet

@Doihggg po kablu na speedteście powinieneś mieć bez obciążenia około 5Mb/ sek. 

Powiedz jak mierzysz? Linia sypie błędami i SNR za niski. Zgłoś linie jeszcze raz do poprawy. Przy okazji podpytaj o jej długość i przebieg. 

Słaba jakość linii wymusza obniżenie prędkości netu. Zależy to i od długości łącza. Opisz jak wygląda linia do i w domu... Że słupa, pod ziemią, ile gniazdek w domu i jakim kablem robione?