Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Fatalne działanie internetu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Fatalne działanie internetu

@muadmuadTo ja zadam inne pytanie: na czym pracujesz? Na czym ten domowy internet odbierasz? Z pakietami i ich użyciem nie będę polemizował, ale nad zasięgiem i transferem można pomyśleć...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 4
  • 0

Fatalne działanie internetu

Mam modem huawei e3372 wpięty do routera. W przypadku tego miesiąca to na pewno była obniżona prędkość ponieważ testowałem szybkość na telefonie (inna oczywiście karta) i było ok.

Dodam jeszcze, że w nocy działa wyjątkowo dobrze, może nie tak jak w mieście ale 25 Mb/s to i tak przyzwoicie. Problem jest za dnia gdzie prędkość często spada poniżej 1 MB/s. Orange twierdzi, że sieć jest przeciążona wówczas.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53103
  • 616

Fatalne działanie internetu

@muadmuadPróbowałeś robić testy na stacjonarnym modemie LTE z możliwością podpięcia anten zewnętrznych? Wiem, że to skomplikowane logistycznie, ale może warto...Zerknij na http://beta.btsearch.pl/ jak wygląda Twój rejon z nadajnikami BTS, bo może ten najbliższy jest przeciążony, ale ten np kilometr dalej, ale w drugą stronę działa ok.? Do tego jednak antena kierunkowa jest potrzebna...Warto zerknąć, nie od razu się rzucać na zakupy, ale wyczerpać możliwe poprawki i ustalenia dotyczące twojej lokalizacji względem nadajników. Może pomóc NetMonster