Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Działanie CyberTarczy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Działanie CyberTarczy

Wydzielony post z innego tematu - Moderator Wojciech.

 

W wersji przeglądarkowej zgłosiłem wcześniej błędy (2), które moim zdaniem wynikają z niezbyt fortunnego "wpięcia" do wyjaśnień nt. dwóch pozycji o całkiem podobnym tytule CT. Ja mam dylemat w trakcie korzystania z routera, który wpięty jest do Neostrady na łączu miedzianym, a który jednocześnie (teoretycznie, bo tego nie wiem) obsługuje po WIFI aktualizacje z Apss Orange, czy Google Play, czy jak teraz, poruszanie się z MO przejściem na NO. Może temat rozjaśni nieco spec od CT @Rosiu ? Jest ochrona CT czy nie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Działanie CyberTarczy

- jakie są różnice między Cybertarczą dla Neostrady i nowymi usługami płatnymi dla klientów mobilnego Orange?

 

Możliwość konfiguracji w panelu WWW, rozszerzone filtrowanie WWW, white/blacklisty


- na mój Orange jest błędna cena aktywacji i abonament za usługi - w jednym miejscu jest 0 zł, a usługa jest płatna (mogę podesłać screen jeśli trzeba)

 

Grrrrr... Przekażę.


- czy cybertarcza (mobilna) działa kiedy korzystamy z internetu z neostrady przez wifi w telefonie? (tu podejrzewam że odpowiedź jest jasna i brzmi tak).

 

CyberTarcza działa zawsze 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Działanie CyberTarczy

@Anonim, pozwoliłem sobie przenieść pytanie tutaj, co by @Rosiu mógł też widzieć. Czy dobrze rozumiem, że chodzi Ci o to, czy mobilna CyberTarcza działa również przez Wi-Fi?

Anonim

Nie dotyczy

Działanie CyberTarczy


@Wojciechnapisał(-a)

@Anonim, pozwoliłem sobie przenieść pytanie tutaj, co by @Rosiu mógł też widzieć. Czy dobrze rozumiem, że chodzi Ci o to, czy mobilna CyberTarcza działa również przez Wi-Fi?


@Wojciech po części tak. Trzeba porównać dostępne opcje CT (w objaśnieniach o opłatach) w wersji na PC i występującą frazą routera. Bo zakres ochrony i ew. opłaty z tym powiązane, to albo furtka, może myk? Kliknąć łatwo, ale wycofanie się, pociąga czy naraża klienta Neostrady na zbędne koszty. Wszak Neostrada, router + sparowany po WIFI smartfon, to jeden wspólny element, prawda?


Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Działanie CyberTarczy

Sorry, ale... się zakręciłem. I nie kumam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Działanie CyberTarczy

To może ja postaram się przeformułować pytania i uwagi na polski (nie wiem czy o to dokładnie chodziło):
- jakie są różnice między Cybertarczą dla Neostrady i nowymi usługami płatnymi dla klientów mobilnego Orange?
- na mój Orange jest błędna cena aktywacji i abonament za usługi - w jednym miejscu jest 0 zł, a usługa jest płatna (mogę podesłać screen jeśli trzeba)
- czy cybertarcza (mobilna) działa kiedy korzystamy z internetu z neostrady przez wifi w telefonie? (tu podejrzewam że odpowiedź jest jasna i brzmi tak).

Ekspert AMA
  • 224
  • 904
  • 153

Działanie CyberTarczy

- jakie są różnice między Cybertarczą dla Neostrady i nowymi usługami płatnymi dla klientów mobilnego Orange?

 

Możliwość konfiguracji w panelu WWW, rozszerzone filtrowanie WWW, white/blacklisty


- na mój Orange jest błędna cena aktywacji i abonament za usługi - w jednym miejscu jest 0 zł, a usługa jest płatna (mogę podesłać screen jeśli trzeba)

 

Grrrrr... Przekażę.


- czy cybertarcza (mobilna) działa kiedy korzystamy z internetu z neostrady przez wifi w telefonie? (tu podejrzewam że odpowiedź jest jasna i brzmi tak).

 

CyberTarcza działa zawsze 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Działanie CyberTarczy


@Rosiunapisał(-a)

- jakie są różnice między Cybertarczą dla Neostrady i nowymi usługami płatnymi dla klientów mobilnego Orange?

 

Możliwość konfiguracji w panelu WWW, rozszerzone filtrowanie WWW, white/blacklisty


- na mój Orange jest błędna cena aktywacji i abonament za usługi - w jednym miejscu jest 0 zł, a usługa jest płatna (mogę podesłać screen jeśli trzeba)

 

Grrrrr... Przekażę.


CyberTarcza działa zawsze 🙂


@Rosiu, działanie działaniem, lecz wybór jednej z dostępnych metod, może skutkować opłatami (usługi mobilne, w które wpięty jest chociażby mój FunBox2) przy neo. Koniecznie przekaż i wróć z odpowiedzią o skutkach włączenia CT w mobilki😀


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Działanie CyberTarczy

@Anonim: wybacz że sparafrazuje Twoje słowa. Czy dla Neostrady możesz włączyć wersje płatną cybertarczy?
Anonim

Nie dotyczy

Działanie CyberTarczy


@Piotrekk85napisał(-a)
@Anonim: wybacz że sparafrazuje Twoje słowa. Czy dla Neostrady możesz włączyć wersje płatną cybertarczy?

@Piotrekk85, sęk w tym, że jestem zupełnie tego nieświadom, ponieważ na koncie te dwie opcje mam. Nie wiem, co by się wydarzyło po ich aktywacji.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Działanie CyberTarczy

Ale masz je na komórce czy na neostradzie?