Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Duzy skaczacy ping


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Duzy skaczacy ping

Witam od okolo wtorku srody zeszlego tygodnia mam ogromny problem z pingiem skacze do wartosci nawet 1800 (sprawdzam pingujac google  w cmd) dzwoniac na infolinie  Pan/Pani pomagajaca mi nie widzi problemu rowniez nie pomogl restart dodam ze problem pojawil sie z dnia na dzien.. Co moglbym zrobic poniewaz probowalem juz chyba wszystkiego a taki ping nie pozwala mi na korzystanie z internetu w sposob jaki bym chcial... 

4 ODPOW. 4

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Duzy skaczacy ping

Na każdym urządzeniu, z którego korzystasz skacze Ci ping? Jak nie sprawdzałeś, to sprawdź na innym urządzeniu. Jeśli tak, to na infolinii niech zgłoszenie przyjmują i sprawdzają.

 

I wklej te skoki pingu tutaj w temacie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Duzy skaczacy ping

Sprawdzajac na telefonie na wifi na speedtescie jest normalnie tutaj robiony przed chwila na pc http://www.speedtest.pl/test/192059190 w cmd natomiast mam odpalone pingowanie google.pl zeby zobaczyc jak to wyglada czesto ucina polaczenie a jesli juz ono jest to mam taki ping... (zdjecie)  czasami jest w miare normalny okolice 60ms a po chwili znowu 200+ rekordowo mialem chyba 1900+...

Edit. korzystajac normalnie  z facebooka, yt, twitcha itp nie mam za duzych problemow tzn. czasami sa moze male scinki ale grajac online tj. w rainbow six siege'a mam okropnie duzy ping i cofki 

cmd.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Duzy skaczacy ping

To jak na wifi masz ok, to przeskanuj, poczyść kompa, może coś złapałeś z neta.

 

Możesz też te komendy wpisać:

 

netsh winsock reset
netsh int ip reset
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns

 

i resnąc kompa.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Duzy skaczacy ping

skanowalem juz wczesniej pc nic nie wykazalo, testy ktore robilem na speedtescie byly dosyc dziwne bo nie odzwierciedlaly pingu jaki mialem w konsoli probowalem juz tych komend wczesniej teraz znowu i niestety ale to nic nie dalo