Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

Bo uważam, że dużo inwestuje Orange w porównaniu do konkurencji. Ja mam sporo rodziny na prowincji, gdzie kiedyś wiele lat nie było żadnego internetu bo były PCMki. Kilka lat temu z uwagi na masowe rezygnacje z telefonów domowych analogowych PCMki przestały być potrzebne i można było pociągnąć ADSL. Widoków na nic więcej nie ma.

Z drugiej strony szanuję każdego operatora, który inwestuje w sieć a nie wydaje kasy na biurowce i marmury. Jak nie raz pisałem pracowałem w call center u Tele2/Netii/Playa/Orange. Tak naprawdę pierwszy raz poczułem, że część firm tylko spija "kasę z rynku" kiedy była ta reklama tele2 https://www.youtube.com/watch?v=EQqOq88xEIM Ludzie masowo zaczęli dzwonić na infolinię tele2 po każdej emisji reklamy, bo nie mieli szans na internet w TPsie. Niestety Tele2 oferowało jedynie BSA (internet na kablach tp). Minęło od tej reklamy 10 lat a cały czas w Polsce dla wielu ludzi marzeniem jest stabilny internet 1Mbits za 15 zł. Sorry, ale ja mam perspektywę wsi zabitej dechami w warmińsko-mazurskim. Prognozy demograficzne pokazują, że ludzie przenoszą się do miast, więc to jeszcze niżej w szansie na światłowód/stabilny internet w jakiejkolwiek firmie.
Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

Tak wygląda test po kablu z UPC http://www.speedtest.net/my-result/a/3012390340

Anonim

Nie dotyczy

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

Też wysłałem e-maila i taka odpowiedz 

Szanowny Panie,

 

Dostępność usług światłowodowych w swojej lokalizacji może Pan sprawdzić na stronie:

 

https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod

 

Pozdrawiamy

 

Biuro Prasowe Orange Polska


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

Czy na BOK czy w biurze prasowym każdy ma takie same opcje. Na pewno w biurze prasowym zazwyczaj "lepiej ubierają w słowa".

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

U mnie w okolicy też są dwa bloki (w tym mój), które aż się prosiły o światełko, bo Orange mialo tu monopol. I jak już w ktorymś temacie pisalem, UPC u Nas zawitało i zabrała od grudnia 2016r. ponad połowę klientów Orange, które u Nas oferuje VDSL'a z zabójczą prędkością 25-30Mb/s i to po wyżej cenie jak UPC 120Mb/s! Więc nie rozumiem polityki Orange, bo ucieklo im z 60 klientów przez rok i jak w 2018 nie wprowadzą światła, to UPC będzie miało z 90% klientów.

 

Ja za 82zł mam neta 60Mb/s i full programów bez dodatkowych płatnych pakietów (prócz elevenów, które dali za free).

 

6762478994

 

 

Prędkość zawsze taka sama, żadnych zerwań internetu i telewizja kryształ.

 

 

@Edit

 

aha i o osiedlach domków na przeciwko nie wspomnę. a światełko w nowych osiedlach już jest, 500m dalej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

@-brtk-: ale położenie światła zatrzyma osoby? pełen pakiet na świetle to koszt 150 zł (średniomiesięczny), jedyne zniżki jak ktoś ma kilka komórek

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 0

Dostępność światłowodu na osiedlu domków jednorodzinnych

Piotrek. Ja płacę bardzo mało. 150zł za radiówkę 30/10 + 80zł CPolsat. =230zł.Co będę miał za te pieniądze w UPC, lub Orange?. Nie ma takiego pakietu 🙂