Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@agat13 @marder @pirenej @slav72 Jak roboty ruszą, to dam niezwłocznie znać. O ile będę w domu, to zrobię fotorelację. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@user6541Nie ukrywam, że na to liczymy, bo to cenne  na przyszłość dla poszukujących tu podobnych informacji


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@user6541  tak, koniecznie prosimy o relację, a jak będzie to podparte fotkami z opisem to jeszcze lepiej 👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

W ramach małej aktualizacji tematu, mogę Wam napisać, że POPC żyje własnym życiem. Jak zrobią u mnie do końca tego roku to będzie bardzo dobrze. W wielu miejscowościach termin wykonania jest non stop przesuwany bez końca, we wsi w gminie gdzie jest 19 adresów do podpięcia, są powbijane paliki (wytyczona trasa) już od końca maja, mieli robić tą wieś w czerwcu, po dziś dzień nic nie tknięte. Doszedłem do wniosku - będzie to będzie, pojawi się możliwość zamówienia na stronie orange, to zamówię i wtedy będę korzystać, teraz trzeba się wspomagać pomarańczowym LTE, na szczęście mam LTE 2600 więc działa całkiem w porządku.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@user6541  być może coś się ruszy po wakacjach (teraz "sezon ogórkowy", urlopy, te sprawy).