Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

Toż to jeszcze huk roboty, nie za wcześnie się martwisz?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@pirenej Faktycznie, do czasu aż pojawi się zakopany pod płotem zapas, jeszcze trochę czasu upłynie. Mam info, że mój adres ma mieć już na początku lipca gotowy projekt wykonawczy, a roboty mają ruszyć na przełomie lipca/sierpnia; ale patrząc na to jakie miały być domyślnie terminy wykonalności POPC 2, to wolę się nie napalać, bo jeszcze się zdziwię. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2081
  • 7657
  • 31

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

to do tego czasu upewnij się na 102% czy Twój konkretny punkt adresowy nie jest w jakiś zaczarowany sposób pominięty


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@pirenej Jeżeli chodzi o tą kwestię, to mój adres jest cały czas od momentu jak pojawiła się pierwsza lista punktów adresowych do przyłączenia, na mapie CPPC teź jest. Do niedawna w systemie Orange jak pytałem czy coś wiadomo, to nic nie mieli w systemie żadnych informacji odnośnie mojego adresu. Obecnie konsultant sprawdzał, to mówił, że jest info, że adres jest zakwalifikowany do przyłączenia, ale nie ma info o dacie realizacji. 

 

Ale dobrze piszesz, są u mnie w mieście adresy, które były zarówno na listach jak i na mapie CPPC a po dziś dzień nie wykonano pod te adresy przyłączy. Jak ktoś ciekawy to może sobie wpisać, Świdwin, ul. Lipowa 2, 2a, 4a - te adresy są zrobione, na liście do przyłączenia były także nr 5 i 7 są jakieś 300-400 metrów od adresu 2a. Co najlepsze adres Lipowa 4a to jest warsztat samochodowy (nie ma tam budynku mieszkalnego), musieli przez pole od lipowej do nich kopać, ale zrobili, a do tych dwóch domów w linii prostej od lipowej już nie zrobili. 

 

Ale myślę, że u mnie coś takiego nie powinno wystąpić, jeżeli Orange ma u siebie info, że mój adres zrobią. 

 

Dodam jeszcze, że jak pojawiły się adresy, to mój był na liście jako jeden z nielicznych w okolicy (wysyłałem kilka lat temu formularz zapotrzebowania - nie wiem czy to coś dało, było kiedyś coś takiego na stronie Orange, obecnie od dawna już nie ma; nie mówię o tej deklaracji papierowej, którą należy wysłać do warszawy - to też wysłałem), dopiero w tym roku dopisali sporo nowym adresów w okolicy. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@user6541  To módl się aby wasze 3 domy nie wyleciały z planu. Nie takie numery już tu przerabialiśmy. W zasadzie dopiero jak zobaczysz że kopią koło domu i kładą kabel to będziesz mógł powiedzieć że będziesz miał przyłącze. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12965
  • 53248
  • 618

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@marderPrzyłącze tak, ale czy usługę?

Dlatego zalecam dokładne śledzenie wydarzeń w okolicy, zagadywanie ekip technicznych i czytanie ogłoszeń na stronach beneficjenta. Kto nie pilnuje, ten nie ma, bo czasem w trakcie jeszcze coś można załatwić, później nie...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@agat13  hehe, no wiesz nie chcę kolegę @user6541 aż tak dołować. Zakładamy że jego adres będzie we wszystkich bazach konsultantów Orange i nie zniknie 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12965
  • 53248
  • 618

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@marderMy nie jesteśmy od "dołowania", a od uświadamiania, że różne rzeczy mogą się zdarzyć (przecież co jakiś czas jest post na NO, że był w planach i ma przyłącze, a usługi nie) i warto za sprawą pochodzić i się interesować, a nie liczyć na szczęście...lub jak zasugerowałeś - modlić się 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@agat13 To są sytuacje ekstremalne i na tym etapie nie warto nawet o tym pisać i wspominać bo to może kolegę w ogóle nie spotkać to po co ma się stresować na wyrost? Wybudują przyłącze, podłączą instalację i wszystko będzie dobrze. Trzeba myśleć pozytywnie 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12965
  • 53248
  • 618

Dokumenty do podpisania po wykonaniu przyłącza światłowodowego.

@marderDzięki za "nawrócenie" mnie na pozytywny sposób myślenia-masz rację. Jednak ja zawsze jestem ostrożny, bo lepsze jest pozytywne zaskoczenie, niż przykry zawód (ale to tylko moja filozofia)