Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

kilka osób u mnie na wsi ma dostęp do 80/8 za tę samą cenę, co ja do 10/1 (sprawdzalem na mapie zasięgu). Dlaczego tak jest, że ja mam tylko 10/1? Czy da się jakoś to powiększyć bez podnoszenia kosztów?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

@bartek132435Jeśli chodzi o VDSL do 80Mb to linia powinna być nie dłuższa niż 1KM wtedy na takiej odległości możesz osiągnąć około 50/60Mb no i w miarę nie starsza jak 5/10 lat powyżej będą mega problemy.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

64 ODPOW. 64
Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

Bez podnoszenie kosztów się nie da, ale jak są możliwości to mogą net ci przyspieszyć, zgłoszenie zrób to będzie wiadomo co i jak.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

Ale, Oni płacą tyle samo co ja czyli 70zł (według mnie za 10/1 to bardzo duzo).


@Anonimnapisał(-a)

Bez podnoszenie kosztów się nie da, ale jak są możliwości to mogą net ci przyspieszyć, zgłoszenie zrób to będzie wiadomo co i jak.


 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

muszę kliknąć w ''porozmawiaj z doradcą na czacie''?


@Anonimnapisał(-a)

Bez podnoszenie kosztów się nie da, ale jak są możliwości to mogą net ci przyspieszyć, zgłoszenie zrób to będzie wiadomo co i jak.


 

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych


@bartek132435napisał(-a)

Ale, Oni płacą tyle samo co ja czyli 70zł (według mnie za 10/1 to bardzo duzo).


@Anonimnapisał(-a)

Bez podnoszenie kosztów się nie da, ale jak są możliwości to mogą net ci przyspieszyć, zgłoszenie zrób to będzie wiadomo co i jak.


 


Coś tam muszą mieć ulgowego, lub ty płacisz za utrzymanie łącza dodatkowo, wypada popytać, lub zapytaj Operatora.

 

Edit:

Dziś to raczej nic nie załatwisz na czacie, może na Infolinii, ale lepiej w Poniedziałek.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

internet orange.pngja mam drozszy abonamnet, oni maja doliczoną opłatę za łącze..

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

To co wrzucił to bym wysłał im i napisał reklamację, tak poza tym za drogo masz jak na tak wolne łącze, jak to świeża oferta to negocjuj, to mocne przegięcie. Zmień przy okazji jak się da router na Funbox 2.0.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

wlasnie nie wiem, czy nie zrezygnować na rzecz lokalnego dostawcy swiatłowodu, jak nie przydziela mi chociaż 20/2


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

Obecnie usługi na miedzi z umową terminową kosztują tyle samo niezależnie od prędkości. Decydują nowości techniczne.

Jeśli kończy Ci się umowa, to możesz zmienić promocję - ale na okres 2 lat nie jest to oszczędność.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

routera nie muszę zmieniać, bo on chyba nie ma wejsc ethernet, a ja korzystam tylko z kabla