Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych


@bartek132435napisał(-a)

wlasnie nie wiem, czy nie zrezygnować na rzecz lokalnego dostawcy swiatłowodu, jak nie przydziela mi chociaż 20/2


Jeśli masz możliwość i lojalki nie masz, to światłowód jak najbardziej, będzie szybciej i stabilniejszy net.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

jak wykonać tę zmianę ?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

lokalny dostawca w tej cenie 30/3 oferuje, a ja wolal bym juz miec te 80/8, poniewaz u mnie chodzi ono zawsze na 10/1 z odrobiną na +

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych


@bartek132435napisał(-a)

lokalny dostawca w tej cenie 30/3 oferuje, a ja wolal bym juz miec te 80/8, poniewaz u mnie chodzi ono zawsze na 10/1 z odrobiną na +


To porozmawiaj z dostawcą netu, napewno się ogłasza i nr kontaktowy jest, ta twoja oferta słaba i obstawiam linia kiepska stąd tak wolny net, szkoda kasy na takie łącze co masz, po LTE mam 10x szybciej i za 50zł bez ograniczeń transferu na modemie LTE.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

Umowa jest na rodziców, a do takiej zmiany ich na pewno nie namowie, bo mam jeszcze telefon domowy.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

@bartek132435 telefon zostawisz a internet na światłowód przerzucisz, to nie koliduje ze sobą.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

u mnie lte się nie opłaca bo nigdy praktycznie nie ma zasięgu lte, a w telefonach dochodzi do max 20 downlaodu


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

miałem kiedyś lte z tmobile i wiecej nie chce, szybko zuzywalem limit 500gb i predkosc tragiczna była, teraz jest 5x szybciej z tym 10/1

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych


@bartek132435napisał(-a)

miałem kiedyś lte z tmobile i wiecej nie chce, szybko zuzywalem limit 500gb i predkosc tragiczna była, teraz jest 5x szybciej z tym 10/1


Te 10Mb/s to raczej nie masz a bardziej ~ 5Mb/s zgadnę i to przy dobrych wiatrach od Operatora, do innego dostawcy możesz przenieś i telefon, jak dobierzesz telewizję (jeśli mają), to będzie jeszcze taniej.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 0
  • 0

Dlaczego mam internet wolniejszy od innych

wlanie zawsze mam te 10/1, a nawet trochę więcej. pobiera ze steam 1.3 MB/s, a z przegladarki czasami do 1.5 ( wlasnie gram w gre, slucham yt i pobiera mi ze steam 1.3MB/s)