Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

DLM


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

DLM


jaryn napisał(-a):

Ale DLM jest po to, żeby było stabilniej i na pewno tego nie odłączą.


Teorytycznie tak, a w praktyce wygląda to kompletnie inaczej a w ogóle czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie chodzi czy działa DOBRZE czy ŹLE chodzi o to, że polski klient nie ma MOŻLIWOŚĆI wyłączenia tego, a francuzi mają wybór. Zrozumiałeś czy Twój mózg nie ogarnia czegoś takiego jak wolność wyboru i odpowiedzialność ? 

Co do tego, że jest słaba jakość łącz. Czy to moja wina ? Nie mam żadnego wpływu na to, to orange decyduje o rozwoju, a faktem jest to, że orange na pewno nie będzie inwestowało w ADSL tylko w światłowody. Więc skoro mają gdzieś jakość moich łącz to niech dadzą mi wybór czy ten DLM ma działać czy nie bo na MOJEJ linii są same problemy z nim. Pozdrawiam ludzi myślących.

Anonim

Nie dotyczy

DLM

To chyba twój mózg nie ogarnia, że DLM nie może być odłączany, czytać ze zrozumiem, ale co mam czytać, że ktoś chce, żeby mu DLM odłączyli, ale ja nie odłączę i operator też. Jak się nie podoba w Polsce to można sobie mieszkać we Francji i tam sobie odłączać DLM.

Linia, łącze musi spełniać określone normy od tego, żeby tak było są technicy najprostrzym sprawdzianem jakości połączenia jest przelicznik tłumienia linii względem prędkości synchronizacji i od razu wiadomo co powinno być osiągalne.