Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 56
  • 0

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

Zapomniałem jeszcze dodać, że otrzymałem od Orange nowy numer - kartę. Wcześniej miałem telefon na kartę i musiałem co miesiąc doładowywać telefon, ale jak tutaj karta już jest w cenie opłaty miesięcznej, a mam praktycznie wszystko czego potrzebuje to zmieniłem numer. (10GB, Rozmowy i Smsy Nielimitowane)

No nic, poczekam jeszcze 2 tygodnie i zobaczymy jak się sprawa potoczy. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@Paluszeg  czyli masz usługę łączoną, nie jest to przypadkiem Orange Love? Bo jeżeli tak to sprawa wygląda inaczej, korzystasz z abonamentu komórkowego i jeżeli się nie mylę to powinieneś był  zrezygnować z usług w ciągu 14 dni a teraz jesteś związany umową na abonament telefoniczny (chyba że się mylę, niech może wypowie się ktoś jeszcze jak ta sprawa wygląda).


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 56
  • 0

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

Tak, to jest usługa Orange Love - mogłem to napisać na początku... Generalnie nawet po 14 dniach wątpie, żebym w ogóle chciał z niej rezygnować. Nie sądziłem po prostu, że mój internet będzie "się zakładał" 2 miesiące..


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@Paluszeg  umowe podpisales w salonie wiec Ciebie 14 dni na odstapienie od umowy nie obowiazuje. 

Jeżeli instalacja sie nie odbędzie umowa nie wejdzie w zycie.

 

ps. tak na dobra sprawe w tym momencie masz abo kom. za free.

 

 

Czesto Orange podpisuje papiery na wykonanie dosylu do budynku a dopiero potem sie zastamawiaja nad polozeniem sieci wewnatrz budynku.

I dopiero robi sie cyrk tj w tym przypadku. Piony zostana zrobione tylko ze czas.

Sam bedziesz widzial, o ile przebywasz sporo czasu w domu, jak klada piony wiec sam sie przekonasz czy w lipcu podlacza Cie.

 

2 miesiace to sie nie buduje pionow.

Takimi akcjami to orange wystawia sie na pośmiewisko!


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 56
  • 0

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

Najbardziej to bym po prostu chciał porozmawiać z kimś kompetentnym od Orange.. Jak idę do Salonu to tylko słyszę, że w przeciągu (określonego czasu) ktoś się ze mną skontaktuje, ale tak na prawdę nikt do mnie nie dzwoni. Ciągle mnie tylko zbywają i przekładają. Nie mam pojęcia jak można tak traktować klienta.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@Paluszeg  nie ma takiej osoby!
przy czym uwazam ze salon powinien bardziej przypilnowac swoje zamowienie. widocznie maja tyle zamowienie ze jedno w te czy w druga strone nie robi im roznicy 😋


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.


@PARANOJAnapisał(-a)

Czesto Orange podpisuje papiery na wykonanie dosylu do budynku a dopiero potem sie zastamawiaja nad polozeniem sieci wewnatrz budynku.

Mogła być sytuacja taka że chcieli szybciej zaraportować budynek do sprzedaży ale pion i tak musi być chwilę później wykonany. Testlab przeszedł adres odhaczyli i ktoś przeoczył, że trzeba jeszcze przypilnować żeby firma dokończyła piony. Takie rzeczy w ferworze walki o każdy HH się zdarzają. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@marder  a może było tak że zróbmy dosyl a pion zbudujemy wtedy jak będzie jakiś chętny klient na usługę. 

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$.

Ja to tak widzę 😂

Anonim

Nie dotyczy

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.

@Paluszeg zgodzę się z tym co napisano wcześniej. Gdzieś coś się pokręciło i wyszedł taki kwiatek i dlat go to trwa. Też nie anulowałi tej umowy z powodu braku możliwości technicznych i walczą z tematem. Orange kładzie bardzo duży nacisk na światłowód i łatwo nie rezygnują. Pozostaje być dobrej myśli. 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Długi okres oczekiwania na założenie internetu.


@PARANOJAnapisał(-a)

@marder  a może było tak że zróbmy dosyl a pion zbudujemy wtedy jak będzie jakiś chętny klient na usługę. 

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$.

Ja to tak widzę 😂


Ja o takich praktykach nie słyszałem. Pion musi być wybudowany na etapie inwestycji bo później jak zgłasza się klient to monter musi mieć łatwy dostęp do OPP żeby szybko go podłączyć. Dodatkowo sieć jest odbierana przez służby eksploatacyjne Orange bo to oni ją przejmują do użytkowania od Inwestycji. Jeśli czegoś nie dopatrzą to sami sobie strzelają w kolano.