Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Witam, tak jak w temacie czy jest jakiś konkretny termin na odpowiedź w sparwie modernizacji infrastruktury? Dodam, ze wniosek zsotał wysłany na adres Skierniewic i dotarł tam 31.01.2017. Dotychczas zero odpowiedzi 😞 Ktoś pomoże? 😄

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Stawiam na 21 dni roboczych, ale mogę się mylić. Nie wiem czy istnieje gdzieś taki zapis że operator ma obowiązek odpowiedać na takie wnioski?? Chyba że jest to wniosek zbiorowy, podpisany przez np 50 osób. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Wniosek został podpisany przez 3 sołtysów i 1 radę sołecką więc nie wiem czy mozna to traktować jako wniosek zbiorowy. Aczkolwiek sołtys i rada sołecka są przedstawicielami mieszkańców. We wniosku proszona była modernizacja w 4 miejscowościach. W jednym z sołesctw sołtys ma 2 miejscowości dlatego napisałem, ze podpisany został przez 3 sołtysów. Ktoś jakaś radę udzieli? 😄

Anonim

Nie dotyczy

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Zadzwoń 510 100 100. Może tam ktoś udzieli Ci jakiejś odpowiedzi lub poda namiar na dział zajmujący się tego typu sprawami. 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Witam

 

@dawidkaz, Termin realizacji zgłoszeń indywidualnych Orange wynosi 30 dni roboczych, jednak większość z nich załatwiana jest do max do14. W sprawach takich jak Twoja nie obowiązują żadne zapisy dotyczące terminów. Są rozpatrywane w innym trybie niż pozostałe. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Niestety nie jest to reklamacja usług telekomunikacyjnych, więc terminu urzędowego nie ma. Zwykle jednak do miesiąca jest odpowiedź.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Dzięki za pomoc 🙂 Czyli krótko mówiąc Orange moze olać wniosek.. Moze ktoś zpracujący w Orange na tym forum jeszcze się wypowie co do tej sprawy? 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Nie wiem czemu Wasz samorząd nie wystąpił samemu. Miałby większe szanse.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

@Piotrekk85 Wystąpiły 3 sołectwa na jednym wniosku ze względu na większą ilość abonentów, 1 sołectwo nic by nie zdziałało 🙂 a w dodatku te 3 sołectwa podłączone są pod jedną Centrale, DSLAM...


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 4
  • 0

Czas oczekiwania na odpowiedz w sprawie wniosku o modernizacje infrastruktury

Jakie sznase mam, ze otrzymam odpowiedz od Orange w tej sprawie? Jak myślicie czy Orange będzie chciało zainwestowć w infrastukturę po miedzi skoro kładą nacisk na światłowód?