Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 0

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

W takim razie poproszę o informację jak mogę tego dokonać podczas trwającej umowy na światłowód 600mb/s, bo na Waszej infolinii twierdzą, że to nie jest możliwe.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michal_97 

To jest forum samopomocowe. Nie utożsamiaj NO z Orange. Jestem takim samym klientem jak Ty, mogę Ci co najwyżej doradzić, co zresztą zrobiłem. Skoro uważasz że moja rada jest do bani i upierasz się żeby się pakować w koszty, to droga wolna, bogatemu nikt nie zabroni. Zgłoś uszkodzenie sprzetu na BOK, zażądaj wymiany na inny model i powodzenia życzę.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 0

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

Pytanie to kierowałem do pana Michała, który ma pod nickiem zespół nasz Orange 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michal_97  masz światłowód o prędkości 600Mb i masz prawo do wymiany na FunBoxa 6 na życzenie, zadzwoń na infolinię i stanowczo (acz grzecznie) zażądaj wystawienia zlecenia na wymianę. Pamiętaj o  tym że od wymiany będziesz miał doliczane 3,99 zł miesięcznie do faktury. 

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michal_97używaj malpki "@", wtedy zainteresowany dostanie od razu powiadomienie że go wywołujesz. Zespół NO jednak przede wszystkim nadzoruje forum, nie zawsze znaja aktualne procedury BOK.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@j131 skądinąd wiem że @Michał ma sprawdzone informacje na temat możliwości wymiany na życzenie przy opcji 600Mb. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 0

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@slav72 a takim razie jeszcze ich spróbuję o to pomęczyć, a opłaty jestem świadomy 😀

 

@j131 dzięki za info, to moje pierwsze kroki na tym forum 🙂


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 0

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

Dzisiaj ponownie zadzwoniłem i ostatecznie udało się wymienić na FB6, początkowo pan stwierdził, że mogę tylko na FB3, ale jak mu powiedziałem, że na stronie państwo opisują taką możliwość to po ponownej weryfikacji stwierdził, że mi wymienią 😁👍

 

________________
* Usunięto pusty spoiler – moderator Michał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@Michal_97 widzisz czyli mieliśmy rację od samego początku, to infolinia słabo doinformowana była 😁


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 53
  • 0

Chciałbym wymienić Funboxa 3 na Funboxa 6

@slav72 Po kilku telefonach w końcu się udało, dzięki 😀