Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

W styczniu 2019 miałem podpisaną umowę na 24 miesiące na światłowód w opcji 100MB.
Przez rok moje rachunki za światłowód to była kwota 39,99zł.
Teraz przyszedł nowy rachunek za światłowód i ze wszystkimi zniżkami cena to 69,99zł.
Wchodzę na stronę https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowodi
Jest napisane przy światłowodzie 300MB Od 1 do 24 miesiąca - 59,99 zł/mies.

Ja mam opcję internetu trzy razy wolniejszego, i rachunki za kwotę 70zł, a tu reklamują internet 300MB na 24 miesiące za cenę 60zł ? Coś jest nie tak ? Czy to jest normalne ?

 


ORANGE ŚWIATŁO.jpg

24 ODPOW. 24
Anonim

Nie dotyczy

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Masz umowę na 24miesiace, potem możesz rozwiązać umowę i podpiąć na tą obecną, to co masz jest zgodne z twoją umową i normalne, obecnie nie ma 100MB w ofercie Orange @KUBA1550 .


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Co to za promocja jak inni płacą mniej i mają trzy razy szybszy internet.

Anonim

Nie dotyczy

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Oferta Orange się zmieniła, cóż teraz jest lepsza promocja, ale poczekasz rok i skorzystasz, rok miałeś upust więc nie narzekaj @KUBA1550 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Ciekawe czy da radę podpisać teraz nową umowę np. chce dodać telewizję do światłowodu.

Anonim

Nie dotyczy

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Umowy na światłowód nie zmienisz, masz cyrograf na 2 lata, ale możesz dodać Orange TV, porozmawiaj telefonicznie, czy na czat Orange

Anonim

Nie dotyczy

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

To tak, jakby kupić telewizor i po roku narzekać na producenta, że ma za mało cali i nie obsługuje 4K. 

Rynek jest dynamiczny, podpisując umowę powinieneś być tego świadomy. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Telewizor mogę sprzedać i kupić nowy. A tutaj jestem uwiązany na kolejny rok. Ale chyba można zrobić migrację na opcję 300MB wtedy jest cena 59,99zł.

Anonim

Nie dotyczy

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Tak samo jest w przypadku umów - jednak tu godziłeś się na to, że przez 24 miesiące będziesz miał takie, a nie inne warunki i za ewentualną rezygnację w tym okresie będzie kara.:catwink: 

To, czy możesz dobrać usługi/zmigrować do wyższej opcji - zależy od promocji. Najlepiej zapytaj dzisiaj na czacie, podejrzewam, że nie będzie problemu :cathappy: 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Zobaczymy co odpiszą. Szkoda że czat nie jest całodobowy :manhappy:

Ciekawe jeszcze czy po migracji cena będzie taka sama 70zł czy taka jak piszą na stronie głównej 60zł :cathappy:
W sumie to tylko 10zł różnicy więc nawet jak będzie cena po staremu to chociaż trzy razy szybszy internet.
Dla 100mb to jest mega szybko, a 300 nawet se nie wyobrażam jak to działa :cathappy: