Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Umowa już dawno w piecu spalona. Musiałem coś użyć na rozpałkę akurat padło na umowę która leżała pod ręką 🙂


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

@KUBA1550na samym dole tej strony w dziale "na skróty" znajdziesz regulaminy i cenniki w archiwum znajdziesz odpowiedni regulamin.

 

Pozdrawiam


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

@KUBA1550 nie zmienił Ci operator ceny. Masz tak jak w umowie napisane.

Masz umowę na 24 miesiące. Przez pierwsze 12 miesięcy płaciłeś 39.99zł, przez kolejne 12 miesięcy masz płacić 69.99zł, co po 24 miesiącach umowy daje średnią cenę 54.99zł. To tak samo jakbyś płacił 54.99zł co miesiąc przez 24 miesiące, tutaj operator daje możliwość mniejszego wydatku na internet przez pierwszy okres 12 miesięcy, a potem cena wzrasta do 69.99zł. 

Nie ma tu nic skomplikowanego, trzeba czytać co się podpisuje. Okresy przez które ile masz płacić akurat nie są małym druczkiem, a jeżeli umowę podpisywałeś w salonie, to na pewno osoba pracująca tam przekazała Ci tą informację.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 74
  • 105
  • 0

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

Akurat siedziałem na przeciwko ładnej pracowniczki Orange. Ciężko było się skupić.
Zadała pierwsze pytanie to ja Tak zgadzam się, drugie pytanie - o Tak też się zgadzam, trzecie - o tak tak i jak doszło do ósmego pytania to już go nie zadała tylko dała podpisaną umowę. Wyszedłem z salonu cały spocony. Dopiero w domu kapnąłem się co podpisałem. Kolejnym razem usiądę na przeciwko faceta 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Cena za światłowód 100 MB czy jest normalna ?

A to już chyba tylko i wyłącznie Twój problem, że nie słuchałeś ładnej pracowniczki 😁 Zapraszam do mnie po oddanie twojego majątku, przyśle z dokumentami moją ładną siostrę. 

 

 

 

Ps. Oczywiście żart. 😎