Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Budowa światłowodu - Pytania

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Budowa światłowodu - Pytania

Witam. Obok mojego domu będzie przechodzić światłowód - Jak na razie ma on być przeciągnięty do pobliskiej szkoły zgodnie z jakimś tam projektem. 

Będzie w ogóle możliwość podłączenia się do tego światłowodu czy będzie jedynie na użytek tej szkoły?

Jeżeli tak to do kogo zgłaszać się z chęcią podłączenia, i jaki byłby koszt?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Budowa światłowodu - Pytania

Wg tego co jest w necie do podłączenia światłowodu jest zgłoszona: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim. Nie wiem czy o to chodziło? Jeśli chodzi o inną szkołę, proszę podaj jej nazwę.

W miejscowości Kliczków Wielki światłowody kładzie Nexera i do niej można by zadać pytanie czy coś planuje robić poza dofinansowaniem (choć uzyskanie informacji bywa trudne, bo na stronie mają info że dopiero w 2011 będą coś robić poza POPC). Z tego co można przeczytać na necie Orange nie kładzie własnych światłowodów tam, gdzie w pobliżu jest lub będzie Nexera bo Nexera to operator hurtowy (taki który jedynie odsprzedaje usługi innym operatorom). Orange i Nexera mają umowę o współpracy i niebawem będzie można zamówić światłowód w Orange (wg cennika Orange) na łączach Nexery.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Budowa światłowodu - Pytania

A czy Orange go ciągnie czy inna firma?
Anonim

Nie dotyczy

Budowa światłowodu - Pytania

@Unicorn  szkoły mają priorytet, do takiej instalacji cię nie wepną napewno, listę chętnych na światłowód zrób i działaj 😉


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Budowa światłowodu - Pytania

Z tego co wiem to Orange jest odpowiedzialne za budowę światłowodów do szkół ale nie jestem pewien bo nie podano na razie żadnych informacji publicznie, oraz nie znalazłem żadnych dokumentów w internecie dotyczących tych prac.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Budowa światłowodu - Pytania

A podasz nazwę miejscowości?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Budowa światłowodu - Pytania

Kliczków Mały


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Budowa światłowodu - Pytania

Wg tego co jest w necie do podłączenia światłowodu jest zgłoszona: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kliczkowie Wielkim. Nie wiem czy o to chodziło? Jeśli chodzi o inną szkołę, proszę podaj jej nazwę.

W miejscowości Kliczków Wielki światłowody kładzie Nexera i do niej można by zadać pytanie czy coś planuje robić poza dofinansowaniem (choć uzyskanie informacji bywa trudne, bo na stronie mają info że dopiero w 2011 będą coś robić poza POPC). Z tego co można przeczytać na necie Orange nie kładzie własnych światłowodów tam, gdzie w pobliżu jest lub będzie Nexera bo Nexera to operator hurtowy (taki który jedynie odsprzedaje usługi innym operatorom). Orange i Nexera mają umowę o współpracy i niebawem będzie można zamówić światłowód w Orange (wg cennika Orange) na łączach Nexery.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Budowa światłowodu - Pytania

Zgadza się. Czyli to właściwie wszystko co chciałem wiedzieć. Dziękuję za pomoc! 🙂