Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak prezentu za przedłużeniu umowy neostrada


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Brak prezentu za przedłużeniu umowy neostrada

Dzień dobry

 

Chciałbym sie zorientować czy jest możliwość upomnienia się o prezent za przedłużenie usługi neostrada ponieważ konsultant w salonie orange w m1 Kraków w ogóle nie poinformował o tym mojego ojca który przedłużał już kolejną umowę jednak jest to osoba starsza i nie zna w 100% promocji orange. Chciałbym wiedzieć czy jest sens w ogóle znow stac 50 min w kolejce i upomnieć sie o to co powinno się należeć klientowi.

 

Pozdrawiam  

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Brak prezentu za przedłużeniu umowy neostrada

@skilersJaki to miał być prezent za przedłużenie umowy ? Takie prezenty dostajesz tylko przez stronę lub telefonicznie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Brak prezentu za przedłużeniu umowy neostrada

Dysk zewnętrzny GOODRAM 320 GB za 1 zł. telefonicznie dzwoniąc na numer 510 700 700 zostałem spławiony prze konsultantke powiedziała mi ze takie sprawy jak przedłuzenie umowy mam załatwić w salonie. a na stronie doliczona była opłata 10zł miesiecznie za modem FunBox  (nie dało sie wybrac opcji bez modemu lub jej nei znalazłem). ale jesli naprawde w salonie nie daja tego prezentu no to temat do zamkniecia. ale dodam że jestem zawiedziony firmą orange.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak prezentu za przedłużeniu umowy neostrada

W przypadku przedłużenia gadżet jest na 100% dostępny jedynie na www.
Na infolinii czy w salonie nie zawsze są dostępne gadżety.

Jeśli aneks został już podpisany, to pracownik salonu nie ma jak wydać gadżetu. Można złożyć skargę, ale nie wiem czy coś pomoże.
Anonim

Nie dotyczy

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Brak prezentu za przedłużeniu umowy neostrada

A może ktoś podrzucić mi dobrą radę, jak mam skutecznie wyrwać z gardła ORANGE należny mi gadźet do umowy zawartej w październiku 2016 r. ? Do dnia dzisiejszego, pomimo kilku rozmów z BOA (infolinia) i dwóch reklamacji / skarg zarejestrowanych w systemie - realizacji dostawy tabletu brak !!! Czy to aby nie jest niewywiazaniem się z umowy w myśl przepisów k.c.? Bo jeżli jednak jest, to może trzeba wypowiedzieć taką umowę ? lub zainteresować tym faktem UOKiK ? Z taką ignorancją oeratora spotykam się pierwszy raz, dlatego bardzo proszę o pomoc, z góry dziekuje. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak prezentu za przedłużeniu umowy neostrada

Niestety promocja z gadżetem nie jest objęta żadnym regulaminem. Nie jest to również usługa telekomunikacyjna. Na piśmie nie masz słowa na gadżecie.
A jaką masz odpowiedź? nie ma gadżetu na magazynie czy o coś innego chodzi?