Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości uaktywnienia usługi

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości uaktywnienia usługi

@AnonimTylko tu chodzi o stworzenie hasła i loginu żeby było można korzystać w każdym miejscu w Polsce samo włączenie nic nie da a poza tym jest brak aplikacji o to chodzi @MałgorzataB

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości uaktywnienia usługi


vdsl2 napisał(-a):

@burebusekTylko tu chodzi o stworzenie hasła i loginu żeby było można korzystać w każdym miejscu w Polsce samo włączenie nic nie da a poza tym jest brak aplikacji o to chodzi @MałgorzataB


@Anonim, ja o aplikacji u @MałgorzataB nie doczytałem nic, a hasło i login z drugiej strony wątka wykazuje, że login poprawny i hasło silne. Potem pisze, że wszystko niby się ładuje...słońce też ok. Nie widzi natomiast, czy może korzystać, bo zero info...tak to odczytuję. Pozostaje więc testowanie "na żywym organizmie", czy jak kto woli, w praniuEmotikon: Mrugający Mnie się załadowało poprawnie i tylko trzeba się ruszyć, a mi się nie chce, bo i nie mam takiej potrzeby.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości uaktywnienia usługi

@AnonimTo jest taka sama zasada działanie jak aplikacja Mój Orange czy dostęp do Funbox-a wiec potrzebne jest hasło i login żeby działało. 

Edit zobacz https://www.pcworld.pl/news/Klienci-Orange-dostali-dostep-do-darmowych-hotspotow-Wi-Fi-w-calym-kraju,399076.html

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 32
  • 0

Brak możliwości uaktywnienia usługi

Cały czas piszę, że nie mogę się zarejestrować w usłusze "Darmowe WiFi" by posiadać login i hasło za pomocą których mogłabym zalogować się do usługi "Darmowe WiFi" będąc poza miejscem zamieszkania.

Aplikacja MO nie ma nic wspólnego z całą tą sytuacją. W niej nawet nie widzę tej usługi.

🙂

neo1.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości uaktywnienia usługi

@MałgorzataB, może teraz zrobisz to, co należałoby wykonać najpierw. Jeżeli nie masz w routerze włączonego Wi-Fi, wejdź w ustawienia Wi-Fi i włącz.(192.168.1.1 admin-admin, lub admin i swoje hasło). Dopiero potem rozpocznij rejestrację za pomocą adresu e-mail do konta, z hasłem z procesu rejestracji konta. Jeżeli nie pamiętasz, to zacznij od adresu https://www.orange.pl/twojekonto/logowanie i jeżeli pojawią się jakieś kropeczki, to wykasuj i uaktywnij przycisk Przypomnij hasło. Postępuj, zgodnie z instrukcjami. Może być tak, że w haśle żąda się odpowiedniej ilości znaków-conajmniej 8, w tym jedna cyfra i jedna głoska, a znaki specjalne też mogą być. Jeżeli zaś bez problemu login i hasło wejdzie, droga do rejestracji (ładowanie formularza) + dwie ważne zgody na samym dole i akceptacja regulaminu, uaktywnią szary przycisk na pomarańczowy. Potem otworzysz maila, klikniesz w link i będziesz miała to samo, co ja na screenach. Jeszcze pachnie "świeżą farbą") Emotikon: Mrugający

rejestracja.PNGpotwierdzenie.PNGBo zaznaczyłaś, że pasmo publiczne masz włączone, więc nie powinno być problemów. 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Brak możliwości uaktywnienia usługi


MałgorzataB napisała:

(...) nie wiem co mam myśleć o całej tej sytuacji skoro już ponad tydzień walczę z jedną usługą i do tej pory nie wiem, czy jest wyłączana, czy działa, czy można jej używać skoro widnieje i link i formularz rejestracyjny. Zgłoszenia niby są, informacja z BOK, że rozwiązują problemy w ciągu 40h, że nic nie wiedzą o wycofywanej usłudze, nadal nic nie wiem, żadnego odzewu czy to na maila czy tel. W dodatku gdy pytam o stare, pierwsze zgłoszenie w tym temacie to dowiaduję się, że jeszcze "wisi" bo jest aktywne, już nie piszę o tym,że tych zgłoszeń nie widać na stronie Orange. Kiedy pytam o awarie to mówią, że wszystko jest ok (...)

Jedyny plus tej całej sytuacji, że poznaje się nowych ludzi, zwłaszcza w BOK'u i miło się gawędzi hehe.

(na forum też 🙂 )


Super, że miło Ci się gawędzi tutaj u nas na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy. Wiem, że byłoby jeszcze bardziej "superowo" Emotikon: Mrugający, gdyby ta dyskusja została zwieńczona skuteczną aktywacją usługi Darmowe Orange WiFi Emotikon: zakłopotany.

Odpowiem "prosto w oczy" ;-): aktywacja z poziomu konta usługi stacjonarnej (zdaje się, że masz VDSL-a) powinna działać. Pokazali to już wcześniej na screenach @Anonim oraz @Anonim.

Z jakichś jednak powodów na Twoim koncie coś się krzaczy niestety. Stąd ten komunikat na czerwono :(. W tej sytuacji pozostaje czekać na realizację zgłoszenia, którym zapewne zajmą się informatycy... Status zgłoszenia można podejrzeć np. w apce Mój Orange na ekranie Twoje konto:


Mój Orange - Strona główna usługi NeostradaMój Orange - Strona główna usługi Neostrada

 

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości uaktywnienia usługi

@WiktorDodam od siebie że nie można uruchomić usługi darmowe wifi brak możliwości wygenerowania hasła.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Brak możliwości uaktywnienia usługi


vdsl2 napisał:

Dodam od siebie że nie można uruchomić usługi darmowe wifi brak możliwości wygenerowania hasła.


Czyli u Ciebie @Anonim (na koncie usług stacjonarnych) też nie da się aktywować? - dobrze Cię zrozumiałem Emotikon: Zaskoczony. Czym się to dokładnie objawia? Jaki komunikat?

PS: aż sam to u siebie sprawdzę. Na razie zleciłem wyłączenie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości uaktywnienia usługi

Już pokazywalem na pierwszej stronie

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Brak możliwości uaktywnienia usługi


vdsl2 napisał:
Już pokazywalem na pierwszej stronie

Pardon. Faktycznie. Na opak zrozumiałem ten wpis @Anonim Emotikon: sfrustrowany.