Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości przedłużenia umowy online - neostrada do 20mb/s


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Brak możliwości przedłużenia umowy online - neostrada do 20mb/s

Witam.
W lutym ubiegłego roku podpisałem umowę na Neostradę do 20mb/s.
Czas trwania - 12mies.
Obecnie żaden operator w mojej miejscowości nie oferuje mi lepszego internetu, więc chciałem ją przedłużyć na kolejne 12miesięcy.
Przy wyborze oferty na stronie, wpisaniu moich danych (adres, miejscowość), nie widzę możliwości przedłużenia umowy na 12mies, nie moge też zmienić opcji na inną niż do 10mb/s. Pomimo, że obecnie łącze "wyciąga" 16-17mb/s.

Problem na stronie? Z moimi danymi? Czy z samą ofertą - przestała być dla mnie dostępna?

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości przedłużenia umowy online - neostrada do 20mb/s


TomekStaszak napisał(-a):

Witam.
W lutym ubiegłego roku podpisałem umowę na Neostradę do 20mb/s.
Czas trwania - 12mies.
Obecnie żaden operator w mojej miejscowości nie oferuje mi lepszego internetu, więc chciałem ją przedłużyć na kolejne 12miesięcy.
Przy wyborze oferty na stronie, wpisaniu moich danych (adres, miejscowość), nie widzę możliwości przedłużenia umowy na 12mies, nie moge też zmienić opcji na inną niż do 10mb/s. Pomimo, że obecnie łącze "wyciąga" 16-17mb/s.

Problem na stronie? Z moimi danymi? Czy z samą ofertą - przestała być dla mnie dostępna?


@TomekStaszak Tez widze, że jest problem na stronie Orange brak możliwości przedłużenia na 12 miesięcy. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak możliwości przedłużenia umowy online - neostrada do 20mb/s

Sugerowałbym kontakt z infolinią/salonem (być może weryfikacja automatyczna nie wykrywa u Ciebie takiej prędkości i zamówienie trzeba ręcznie zrobić).

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Brak możliwości przedłużenia umowy online - neostrada do 20mb/s

Może być błąd na stronie.

Zadzwoń bezpośrednio na sprzedaż - 801 234 567