Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Neostrada niestabilny internet i Voip


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada niestabilny internet i Voip

Mam strasznie niestabilny internet, połączenie nawet nie trwa 5 min. Usiadłem więc do telefonu stacjonarnego i zacząłem nasłuchiwać sygnału.  Po pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że internet się nie rozłącza. Teraz już ponad godzinę testuję to z sukcesem, lecz muszę podnosić słuchawkę co ok. 30s. Myślę, że po tym symptomie jestem bliżej rozwikłania zagadki niestabilnego internetu. A jak wy myślicie co może być problemem. Router, sieć?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Neostrada niestabilny internet i Voip

@Krisstoof Jak masz, taki problem to zgłoś, problem do Orange a technicy sprawdza, co się dzieje na linii lub w lokalu. 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada niestabilny internet i Voip

To już było zgłaszane kilkukrotnie i  wizyty techników nic nie dały, więc próbuję sam coś zdziałać. Na chwilę obecną tam gdzie ja mieszkam nie mam za wielu opcji internetowych. Gdyż mieszkam praktycznie pośrodku niczego. Budynki zasłaniają radiówkę, zasięg komórkowy bardzo kiepski.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada niestabilny internet i Voip

@KrisstoofMoże pokaz, nam jak wyglądają parametry DSL u ciebie?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada niestabilny internet i Voip

http://3.1m.yt/lQ_INhu.png

Drugi margines wynosi 27dB ale nie ma go na routerze.

Anonim

Nie dotyczy

Neostrada niestabilny internet i Voip

@KrisstoofA jak połączony router czy przez spliter ADSL ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Neostrada niestabilny internet i Voip

Problem wydaje się rozwiązany, bo technicy tym razem jakieś pary pozmieniali w centrali i jest póki co stabilnie. A tak to mam Liveboxa 2.0 podpiętego odrazu do sieci. 2km od centrali.