Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości podłączenia internetu

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości podłączenia internetu

@Kostor tak jak pisałam wyżej. Zostawienie kabla w żaden sposób nie rezerwuje miejsca w porcie. Nie ma kompletnie żadnego znaczenia. Jak klient zrezygnuje z umowy port będzie wolny. Bez żadnych rezerwacji po prostu. I może być wykorzystany do wpięcia innego abonenta który złoży zlecenie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Brak możliwości podłączenia internetu


@Anonimnapisał(-a)

Tak jak piszesz nie prowadzi firma takich biznesów.  Swoją drogą ciekawe co jest u Ciebie powodem tego BMT. 


@Anonim , warto jednak popytać tu i tam. Ja spojrzałem dzisiaj na stronę Orange z ofertami i po nitce do kłębka w ciągu 30 sek. oddzwonił konsultant. Podpowiedział, kto wygrał przetarg i tam uderzyłem zasięgnąć języka. Małymi kroczkami, może i do mnie zawita światełko. Sęk w tym, jak podpowiedział mój  rozmówca, na techniczne warunki musi być proceduralna zgoda zarządcy infrastruktury. Czyli diabeł tkwi w szczegółach.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości podłączenia internetu

@bronzub zawsze warto próbować. Przy światełku nawet mi się obiło o uszy, że był taki pilot z współfinansowaniem przez klienta. Tu mu mowa o starej poczciwej neośce.  W tą technologię już nie idą. Chodź jak to mówią żyjemy w świecie gdzie pewne są tylko śmierć i podatki. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Brak możliwości podłączenia internetu

@Anonim Dobrze ci się obiło...ja nawet się zetknąłem 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Brak możliwości podłączenia internetu

@Anonim , taką dzisiaj otrzymałem sugestię, że od słupa operatora energetycznego, na którym idą podpięte kabelki światłowodu, do słupa telefonicznego z kablem miedzianym od Orange, i dalej do przyłącza domowego, inny operator może wystąpić do Orange z własną ofertą, by podpiąć klienta, ale operator wcale nie musi wyrazić zgody temu podmiotowi. Albo jest rynek, albo jest rynek i monopolista na tym rynku😊 Pewnie jest kalkulacja, czy to się opłaca.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości podłączenia internetu

@agat13 jakoś w Twoim przypadku mnie to wcale nie dziwi. Tak z czystej ciekawości jakie padają przykładowe kwoty za taką przyjemność? 

 

@bronzub jak nie wiadomo o co chodzi to znaczy, że o pieniądze. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Brak możliwości podłączenia internetu

@Anonim Wykorzystując znajomości poprosiłem podczas wykonywania inwesytycji w drugiej części mojej miejscowości (gdzie właśnie masowo realizowano POPC), aby kierownik zapytał ile mnie by kosztowało podłączenie do światłowodu jako jedynego w drugiej części miejscowości...

Padła kwota 17 tys zł współfinansowania, a ja jak już wstałem, to podziękowałem 🙂

Oczywiście nie mam bladego pojęcia z czego wynikała wycena, ale mam  świadomość, że wiązało się to zarówno z przyłączem ziemnym jak i budową OPP. Stąd może wysokość wyceny.

Założyłem FTTH od lokalsa i właśnie jestem na etapie zakładania IPTV 

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości podłączenia internetu

@agat13  no.tak ma się te znajomości.😉 Stawka konkretna ale też piszesz za jakiś większy odcinek. Chodź w sumie na pewno są ludzie którzy poszliby na hali układ jakby nie mieli żadnej alternatywy. Drogi to pojęcie względne. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Brak możliwości podłączenia internetu

@Anonim  jakie znajomości? Pogadałem z technikami, których znam, bo tu mieszkam..nie raz mi neo naprawiali..zadzwonili, zapytali, ustalili i ot, znajomości.. Trzeba tylko wiedzieć czego się chce i jak zapytać. Jak w każdej  dziedzinie 

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości podłączenia internetu

@agat13 o tym własne piszę. Siedzisz w temacie. Znasz techników z  napraw Neostrady. Tak jak piszesz jak wszędzie trzeba wiedzieć gdzie i jak zagadać.