Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Brak internetu

Witam. Orange chce mi rozwiązać umowę lub proponują przejście na mobilny,  bo ktoś przerwał kabel i ponoć nie daje naprawić. A ja nie chce mobilnego,  bo jest słaby zasięg.  Dodam, że usterka jest od 18 października, ile razy już dzwoniłam do BOK to głowa mała. Może ktoś miał podobną sytuację?

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2492
  • 8959
  • 45

Brak internetu

Przykra sprawa. A co tylko ty jesteś na tym kablu, że rezygnują z prób negocjacji z tym gościem? Jak z ich winy rozwiązanie umowy to odszkodowanie jakieś powinnaś dostać chyba a nie telefonie mobilną. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Brak internetu

@monika12342  z tego co słyszałem to Orange wprowadza taką "dziwną politykę" że przestają utrzymywać/ inwestować w instalacje/sieci miedziane z powodu niskiej opłacalności powyższych, lecz podobno mieli to robić w pierwszej kolejności tam gdzie ową usługę można zastąpić (przejść) na usługę światłowodową, ale żeby aż do tego stopnia jak w Twoim przypadku to naprawdę przykre podejście do klienta. Zapytam jeszcze czy Orange to jedyna alternatywa w Twoim miejscu zamieszkania?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Brak internetu

@monika12342 Sprawa jest przykra, ale nie jesteś odosobniona...Są tak zwane uszkodzenia długotrwałe-trudnousuwalne. Nie zależą od techników, ale od środowiska w którym występują. Trudny teren, złośliwy sąsiad, brak podbudowy czy zgody na naprawę właścicieli gruntów itp. Zawsze należy zacząć od alternatywy. Nie od razu od przejścia na mobilny (co i tak zostanie zaproponowane, gdy zredukują miedź, a nie dociągną światłowodów), ale od badania przyczyny. Warto zapytać gdzie powstało uszkodzenie i dlaczego nie można naprawić? Czasem interwencja we własnym zakresie rozwiązuje sprawę. Popytaj, bo warto. Przyjrzyj się Swojej linii. Jaki ma przebieg i gdzie mogło powstać uszkodzenie. Przeprowadź śledztwo...Powodzenia