Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Brak internetu

Od 3 do 5 razy w tygodniu internetu nie ma, miga dioda adsl na routerze, a dioda internet się nie świeci. Ile można, oczywiście wygląda to na to, że oni coś z tym robią, bo gdy tylko się zadzwoni do bok, nagle internet działa. Miał ktoś podobny problem ?

29 ODPOW. 29

Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Brak internetu

@Faren2 

 

Od kiedy ten problem występuje u Ciebie ? Może to wina urządzenia lub linii.Często po kontakcie z biurem obsługi klienta jest chwilowa poprawa ponieważ resetują linie.

 

Możesz podesłać jeszcze parametry linii ? Znajdują się w ustawieniach routera.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Brak internetu

Jakieś pół roku, lecz wcześniej pojawiało się to raz na miesiąc, a ostatnio jest katastrofa. 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Brak internetu

@Faren2 

 

Najlepiej utwórz zgłoszenie dotyczące tej sprawy na infolinii lub czacie Orange.Zaznacz że problem występuje nagminnie oraz że resety linii pomagają chwilowo.Poproś o przyjazd techników Orange.Linia zostanie fizycznie zweryfikowana.Często zdarzają się uszkodzenia np.w centralce.

 

Jeśli pomogłem oznacz moją odpowiedź jako rozwiązanie.Pozdrawiam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Brak internetu

a dzisiaj u mnie co pół godziny nie ma internetu trwa to może pół minuty i jest tak co pół godziny  


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak internetu

@bytom2009 @Faren2 jak masz podpięty router od gniazdka abonenckiego? Czy są po drodze jeszcze wpięte inne urządzenia, np. telefon

 

Sprawdź przewód łączący router z gniazdem abonenckim. 

Jak możesz, to wrzuć parametry linii z routera.

Jeżeli router to FunBox, to możesz pobrać aplikację Mój FunBox i samodzielnie wykonać diagnostykę linii i sieci.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Brak internetu

Internet idzie przez rozłącznik który prowadzi do routera(tp-link) i telefonu stacjonarnego. Przewód wszystko ok. Adsl miga, a Internet się nie świeci.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Brak internetu

Mój FunBox jest na telefon ja mam komputer nie mam routera tylko funbox i gdzie szukać tych parametry linii z funboxe tak wpięty jest telefo stacjonarny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Brak internetu

@Faren2 telefon stacjonarny masz podpięty przez filtr? Odłącz telefon, rozdzielacz i podłącz sam router bezpośrednio. Sprawdź i daj znać jak działa. Migająca dioda sygnalizuje synchronizację linii, ale nie może zsynchronizować. Coś przeszkadza lub nie otrzymuje prawidłowych parametrów z centrali.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Brak internetu

@ketrasaArtur 

Sprawdziłem już wcześniej, tak samo